Dział "Nasze skutery" – mój skuter.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Jednoślad.pl Dział "Nasze skutery" – mój skuter.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe michal98 michal98 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Jako że zajmuje się głównie dłubaniem przy autach , to podpatrując inne fora motoryzacyjne w których aktywnie uczestniczę dziwi mnie fakt że tutaj nie ma działu poświęconego opisywaniem swojego skuterka i modyfikacji. Chodziłoby o to żeby każdy mógł w tym dziale założyć swój temat i opisywać ( załączać fotorelację ) wszystkie wymiany (tuningowe i nie tylko ) , mogłoby to pomóc wielu innym użytkownikom w wyborze i ewentualnym montażu części.
    Tak sobie myślę czy wogóle ktoś by poparł takowy pomysł ?

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pomysł może i dobry, ale budowa skutera (50ccm i nie tylko) jest tak banalnie prosta, że wystarczy kilka słów i każdy wie co i jak ma robić.
    ‚Manuale’ zawsze można dołączyć, tylko czy komuś będzie się to chciało robić? 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

na tym forum brak administratorow ..

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe komoornik
    komoornik
    Użytkownik

Chciałeś powiedzieć moderatorów.

Bo Administrator to jest zwykle jeden.

Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

maxell jasne masz rację , ale nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Wiem że 50 są proste jak konstrukcja cepa , lecz dla młodszych użytkowników, zaczynających przygodę z motoryzacją to zupełnie nowe rzeczy. Druga rzecz która tyczy się takich jak ja , mianowicie chodzi o części tuningowe / modyfikacje mechaniczne. Można by podpatrzeć u kogoś jaki setup ma , na jakich częściach i jakie problemy napotkał , naprawdę to dużo pomaga.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

A dział „wasze jednoślady”?

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie