Dylemat z motorowerami :/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Dylemat z motorowerami :/

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez  Konrad Melaniuk 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #620202 Odpowiedź

Konrad Melaniuk
    Participant

Witam po raz kolejny ! Mam kolejny raz dylemat, ponieważ ostatnio pytałem się o skutery pomyślałem, że może jednak jakaś biegówka. No i tu rodzi się pytanie… Czy ISTNIEJE jakaś biegówka oczywiście 50cc i do 5000zł i koniecznie nie z chin 😕 Bardzo proszę o odpowiedzi i ew. opinia co WAM wydaje się lepsze na 1 moto biegówka-skuter.
    Dziękuję za wyrozumiałość.

#620203 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to co nam się wydaje nie ma znaczenia bo to ma pasować tobie.
    A takiej biegówki nie chin, nowej za 5000zł nie kupisz. Używane to co innego ale wtedy jest ryzyko zakupu skarbonki.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #620204 Odpowiedź

Konrad Melaniuk
    Participant

No właśnie chodzi mi o to, że mogę trafić na jakąś właśnie skarbonkę, czyli raczej najlepszy ten kymco agility ? Byłem oglądać i bardzo ładny 😀

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Dylemat z motorowerami :/
Informacje o Tobie: