Downtown 125 przestał odpalać

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Downtown 125 przestał odpalać

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Konrad Majer 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Konrad Majer
    Użytkownik

Może ktoś pomoże bo skończyły mi się pomysły. zaczęło się od pompy wody – padła. wymieniłem pompę uszczelki , przy próbie odpalenia okazało się że szczotka w rozruszniku pękła. zregenerowany na krótko działa po wpięciu w instalację cisza. Aku nowe, alternator sprawdzony rozrusznik sprawdzony świeca sprawdzona czujniki przy hamulcu sprawdzone.

po włączeniu zapłonu pompa działa ale przy próbie rozruchu słychać tylko click i koniec.

Wszystkie opcje typu podnóżek nożka boczna sprawdzenie kabli itd już przerobiłem.

nie wiem co dalej – regulator napięcia ?

Zdjęcie profilowe Felek
    Felek
    Użytkownik

Czyli co rozrusznik nic a nic nie kręci?
    Idzie jakoś sprawdzić miernikiem elektrycznym czy podaje na niego napięcie?
    Będziesz musiał chyba prześledzić elektrykę po kablach co gdzie idzie i komponenty po kolei.
    Nie sądzę, żeby to był problem z układem paliwowym, tym bardziej, że jak mówisz rozrusznik po dołączeniu do skutera – cisza. Trzeba więc szukać dalej w elektryce.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Konrad Majer
    Użytkownik

I coś odkryłem przepala się przekaźnik rozrusznika. Jednak po wymianie rozrusznik nie ma siły albo coś stawia za duży opór i znów się przepala. Jakby koło magnesowe/zamachowe stało dęba. Czy ja mam je sam ustawić lub przestawić?

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie