Dodawanie mocy 4t 50ccm – Jak??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    gniewko98
    Użytkownik
    • 8
    • 14Postów:

Jak mogę dodać mocy mojemu chińczykowi? Romet 777 4t 50ccm strasznie wolno się rozpędza a pod górkę ledwo jedzie…w ogóle nie ma mocy…a jak jadę z kimś? Lepiej nie mówić. Mam zdjętą blokadę z gaźnika. Średnio rozpędzam się do 65-70km/h – v-max. Ale zanim się rozpędzę to chwilę zajmie. O podjeździe pod górkę nie wspominam nawet. Wiem że to 4 suw i że 4t są słabe ale jak mogę dodać mocy takim „domowym” sposobem?? Jakaś regulacja czegoś czy coś? I jakby co to nie chcę go przerabiać na 80 ani na nic innego…

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

No to musisz się z tym pogodzić jak nie chcesz cylindra wymianiać.

Grzegorz96
    Użytkownik
    • 14
    • 19Postów:

Możesz jeszcze pomyśleć nad wariatorem, ale to dużo ci nie pomoże.

kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

Wyreguluj naped, trochę da ci to do przyspieszenia .

Jaro
    Użytkownik
    • 10
    • 63Postów:

sprawdź jaka masz dysze w gaźniku i zmień na odrobinę wieksza,zobacz czy nie jest zblokowany na module cdi,i tak jak piszą inni wyreguluj napęd sprawdź gramaturę rolek, ale bez wymiany cylindra wiele nie zdzalasz

Pabelo
    Użytkownik
    • 3
    • 10Postów:

Ja bym ci jednak polecał ten cylinder jak masz znajomego mechanika to zrobi ci to za flaszkę lub 5 dyszek, Osobiście cylka 72 mam i rolki 6,5g i 65 km/h licznikowe pod duzą górkę i v/max 75-80

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

napęd reguluje się pod dany cylinder, i tu nie ma co regulować na cylindrze 50 cm3, bo on jest już wyregulowany. Jak dasz lżejsze rolki to może i będzie lepiej się zbierał, ale v-max spadnie Ci do 60. Najlepiej wymienić cylek, i wtedy bawić się regulacją napędu, gaźnika.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button