Dobre i nie drogie częśći

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Sigerek
    Użytkownik

Witam interesuje mnie wariator sprzęgło wydech dzwon cylinder jeżeli macie jakiś tani internetowy sklep z tymi częściami prosze o podsyłanie linków

Kingway Coliber 4t

romet727p10
    Użytkownik

mieloch.pl, roader.pl, allegro :D, poszukaj po necie 🙂

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Sigerek
    Użytkownik

dzięki ale o allegro wiedziałem heheh 😉

romet727p10
    Użytkownik

A tak wgl to po co Wydech do 4T?

agentmb
    Uczestnik

Sigerek napisał:

Witam interesuje mnie wariator sprzęgło wydech dzwon cylinder jeżeli macie jakiś tani internetowy sklep z tymi częściami prosze o podsyłanie linków

Jeśli ma być tani sklep, to zapraszam: http://www.skuterfan.pl

Potrzebujesz części znanych marek, czy może coś tańszego ale wartego uwagi?

Sigerek
    Użytkownik

no najlepiej żeby to były częśći znanych firm (stage 6 minarelli leo vince polini ) najlepiej coś z tych 😉 mogą być używane 🙂 a co do wydechu to głupie pytanie 😉

romet727p10
    Użytkownik

No źle je sformułowałem 🙂 Ale jeśli chodzi o sportowy tłumik to w 4T nic Ci nie da 🙂

Z tego co zaobserwowałem to najtańsze części znanych marek są na mielochu 🙂

adi2026
    Użytkownik

zobacz na raicing-planet tam są dobre część

romet727p10
    Użytkownik
    J23
    Uczestnik

Zgadzam się, że Racing Planet jest drogi, ale chcąc kupić więcej części, warto poszukać sklepu/warsztatu, który z nimi współpracuje. Można za ich pośrednictwem zamówić towar z rabatem. Na przykład ten zestaw Naraku 90 mógłbym załatwić za ok. 700 zł. Natomiast, co do jakości, to Naraku jest lepsze od Teca. Chociaż Tec to nie jest zła firma i jeżeli ktoś nie ma pieniążków, to polecam Teca.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button