Dlaczego zamula?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #53810 Reply
    Mystek
    Użytkownik
    • 11

Witam, skuter to Faspider ScootWorks, 2T jest podobno bardzo dobre i łatwe w tuningu więc postanowiłem działać:

-Wydech Laser X-Pro
    -Wariator Tec R-Type( W zestaw wchodzi żołta sprężyna centralna i zestaw 3x rolki 6g,7g,8g)
    -Sprężynki sprzęgła Top Racing Czerwone +30%

Po wymianie tych części dobierałem rolki, mieszałem itp… by osiagnąć najlepszy rezultat. Skuter po tych modyfikacjach ma buta i na prostej osiąga 65-70km/h licznikowe ;/, z górki go zamykam. Problem polega na tym że nie potrafi tej prędkosci utrzymać i w pewnym momencie silnik traci obroty i go nie słychać, nie reguje na ruchy manetki, prędkość spada do 30km/h i albo znowu wbije się na obroty albo tak można jechać dalej w hej… W mieście jest to dosyć niebiezpiecznie, kolo wjechał by mi w tył :). Co powinienem zrobić/wymienić by skuter jeździł jak 2T a nie 4T?. Za wszelakie wypowiedzi z góry dziękuje :). Pozdrawiam!

#53816 Reply
    enter1978
    Użytkownik
    • 19

Może puchnie? Może mu za gorąco ?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#53817 Reply
    Rolnik758
    Użytkownik
    • 1

4t nie muli.A na Twój problem nie umiem zaradzić :/

#53818 Reply
    barteklodz
    Użytkownik
    • 0

wyreguluj gaźnik/wymień na większy bo prawdopodobnie się przyciera
    ewentualnie paproch i przytyka dyszę

po kolorze elektrody będziesz wiedział co mu dolega

#53824 Reply
    Nick3y
    Użytkownik
    • 14

Moduł wymień:) Mam tak samo w zipppie 4T. To jest taka blokada (Osiąga 45km/h i odcina mi manetkę, i obroty spadają )

#53894 Reply
    Mystek
    Użytkownik
    • 11

Może jeszcze ktoś się wypowie i pomoże? 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Dlaczego zamula?
Twoje informacje:

Back to top button