Derbi senda 50 brak mocy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Derbi senda 50 brak mocy

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szymon7211 Szymon7211 5 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Szymon7211
    Szymon7211
    Użytkownik

Witam w poniedziałek (30.07.2018) kupiłem derbi senda 50 przy kupnie sprzedający powiedział mi że do wymiany jest uszczelka pod głowicą i motor bardzo dymi i nie ma mocy tak było więc kupiłem uszczelkę i założyłem ją dzisiaj i taknie ma mocy jest tak samo jak było ale na postoju chodzi lepiej i bardziej się wkręca na obroty wrzucę 1 i chce ruszczyć to muszę się odepchnąć bo inaczej nie da rady ruszyć ale 01.08.2018 dolałem więcej oleju do mieszanki to wtedy szedł jak powinien zrywa miał na 4 pod górzystą drogę podjechał bez problemu a teraz nawet jazda z górki to jest mały problem proszę o pomoc co mam zrobić

Szymon
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pomiar kompresji bo moze cylinder trup – a jak nie to regulacja gaznika

ziuuummmm….
    Szymon7211
    Użytkownik

regulacja była została jeszcze kompresja jutro pojadę do mechanika

Szymon

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

obawiam sie że kupiłeś motor zrobiony na „sztukę” – czyli na sprzedaż. Zajechany cylinder+historia o tym że to uszczelka.. nawet jak to uszczelka a to trwało to po nim.

ziuuummmm….
    Szymon7211
    Użytkownik

Temat zamknięty powodem był rurka przetarta od gaźnika i powietrze się dostawało

Szymon
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie