Czy to prawda, że … ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Czy to prawda, że … ??

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe trucker8715
    trucker8715
    Użytkownik

Witam, kochani, czy to prawda, że można popsuć sobie moduł CDI odłączając go przy odpiętym akumulatorze bądź przy przekręconej stacyjne ? Ponieważ po odpięciu modułu i ponownym podłączeniu go (własnie na odłączonym akumulatorze) skuter przestał palić 🙂 Pozdrawiam !

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wszystkie urządzenie elektryczne oprócz tych fabrycznie przystosowanych do odpinania na gorąco można tak popsuć – zwłaszcza jak się to robi niezbyt umiejętnie
    ale równie dobrze mogłeś skąd kable wyszarpać odłączając moduł i coś nie styka

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe trucker8715
    trucker8715
    Użytkownik

Hmmm wydaje mi się, że kable są sprawne. Czyli chyba popsułem sobie moduł odpinając go gdy akumulator był odłączony… i 200 zł poszło…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

aa przy odpiętym – to co innego. Coś mi się na mózg rzuciło i nie zrozumiałem.
    Przy odpiętym nic mu się nie powinno stać tak „elektrycznie”. Chyba że się mechnicznie uszkodził – jakaś nóżka się urwała od kostki czy coś w ten deseń

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie