Czy są blokady w Router Metro City . | Forum Motocyklowe, Opinie Jednoślad.pl

Czy są blokady w Router Metro City .

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #88836 Odpowiedz
      ProblemzRoxem
      Członek

Witam .
      Czy są blokady w skuterze Router metro city 50cc?

• #88837 Odpowiedz
      Gary4
      Członek

Gary
    • #88838 Odpowiedz
      Gary4
      Członek
    • #88844 Odpowiedz
      Kisiu1981
      Członek

Jeżeli jest sprzedawany jako motorower to są, a jeżeli jako motocykl to nie ma.

• #88850 Odpowiedz
      router2012
      Członek

Cześć chłopaki też mam skutera romet router metrocity z 2012 roku. Na przegląd nie pojechałem, olej sobie sam wymieniłem i filtr sam sobie wyczyściłem. Gdy go kupiłem jechał mi tak 60 km/h max. Gdy podkreciłem nakretke w gaźniku skuter za lepsze przyśpieszenie i jedzie 75 km/h. Z dobrej górki ponad 80 km/h. Niestety zablokował mi sie raz gaz i skuter sie wywrucił na bok i niestety ma widoczne ślady szlifu.

• #88861 Odpowiedz
      DooOminO
      Członek

router2012 napisał:

Cześć chłopaki też mam skutera romet router metrocity z 2012 roku. Na przegląd nie pojechałem, olej sobie sam wymieniłem i filtr sam sobie wyczyściłem. Gdy go kupiłem jechał mi tak 60 km/h max. Gdy podkreciłem nakretke w gaźniku skuter za lepsze przyśpieszenie i jedzie 75 km/h. Z dobrej górki ponad 80 km/h. Niestety zablokował mi sie raz gaz i skuter sie wywrucił na bok i niestety ma widoczne ślady szlifu.

i co zwiazku z tym?..

.. Bez polskich znak’o’w .
    • #88865 Odpowiedz
      ProblemzRoxem
      Członek

router2012 – „Gdy podkreciłem nakretke w gaźniku skuter za lepsze przyśpieszenie i jedzie 75 km/h. Z dobrej górki ponad 80 km/h”

O jaką śrubkę ci chodziło. Wytłumacz mi jak odblokować te blokadę.

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Czy są blokady w Router Metro City .
Twoje dane:

Back to top button