Czy są blokady w Router Metro City .

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Czy są blokady w Router Metro City .

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ProblemzRoxem ProblemzRoxem 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ProblemzRoxem
    ProblemzRoxem
    Użytkownik

Witam .
    Czy są blokady w skuterze Router metro city 50cc?

Zdjęcie profilowe Gary4
    Gary4
    Użytkownik

Gary

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Gary4
    Gary4
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Jeżeli jest sprzedawany jako motorower to są, a jeżeli jako motocykl to nie ma.

Zdjęcie profilowe router2012
    router2012
    Użytkownik

Cześć chłopaki też mam skutera romet router metrocity z 2012 roku. Na przegląd nie pojechałem, olej sobie sam wymieniłem i filtr sam sobie wyczyściłem. Gdy go kupiłem jechał mi tak 60 km/h max. Gdy podkreciłem nakretke w gaźniku skuter za lepsze przyśpieszenie i jedzie 75 km/h. Z dobrej górki ponad 80 km/h. Niestety zablokował mi sie raz gaz i skuter sie wywrucił na bok i niestety ma widoczne ślady szlifu.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

router2012 napisał:

Cześć chłopaki też mam skutera romet router metrocity z 2012 roku. Na przegląd nie pojechałem, olej sobie sam wymieniłem i filtr sam sobie wyczyściłem. Gdy go kupiłem jechał mi tak 60 km/h max. Gdy podkreciłem nakretke w gaźniku skuter za lepsze przyśpieszenie i jedzie 75 km/h. Z dobrej górki ponad 80 km/h. Niestety zablokował mi sie raz gaz i skuter sie wywrucił na bok i niestety ma widoczne ślady szlifu.

i co zwiazku z tym?..

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe ProblemzRoxem
    ProblemzRoxem
    Użytkownik

router2012 – „Gdy podkreciłem nakretke w gaźniku skuter za lepsze przyśpieszenie i jedzie 75 km/h. Z dobrej górki ponad 80 km/h”

O jaką śrubkę ci chodziło. Wytłumacz mi jak odblokować te blokadę.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie