Czy na przeglądzie ściągają wszystkie blokady i wymieniają moduł?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Czy na przeglądzie ściągają wszystkie blokady i wymieniają moduł?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Caldir Caldir 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

Witam.Jestem przed dylematem czy jechać na przegląd na 1500km.Tak myślę sobie że po co jeździć 30km do serwisu i płacić 100zł za to że odkręcą śrubkę i wleją olej.Teraz będę chciał jechać na ściągnięcie blokad i wymienienie pojemnika na olej bo od początku gdy stoi na sopce centralnej to kapie olej.I tu pytanie czy w sklepie w którym kupowałem skuter ściągną mi wszystkie blokady?Czy zmienią moduł na odblokowany?Ściągną może i bym samemu parę a boję się że źle wyreguluje albo coś.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe imburek
    imburek
    Użytkownik

Jak chcesz wciaz posiadac gwarancje to smigaj do serwisu , jaki to model rometa?

Romet 700
    (Blokady umią zdenerwowac czlowieka):-)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

radical 717 2t

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Z tego co wiem, to jedynie Kymco zdejmuje blokady bez utraty gwarancji. W moim motorowerze założyli mi dedykowany dla Kymco zestaw tuningowy 80ccm na który miałem u nich gwarancje.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

Ale czy ściągają wszystkie i zmieniają moduł?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Caldir
    Caldir
    Użytkownik

z tego co się orientuje w rieju i yamahach ściągają blokady za opłata bez utraty gwarancji więc to raczej bardziej powszechne warto zapytać

odpowiadaj na pytania jeśli jesteś pewny odpowiedzi
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie