Czy mogę przewieźć kumpla?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Czy mogę przewieźć kumpla?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe jowojtek jowojtek 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #118548 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe jowojtek
    jowojtek
    Użytkownik

Siema mam pytanko. Mój skuter jest zarejestrowany na 1 osobę, moi koledzy w swoich dowodach mają napisane 2 osoby. Czy mogę jakoś to zmienić tak aby legalnie przewozić pasażera? A jeśli tak to gdzie i za ile (bo wątpię żeby to było za free) mam 15 lat i kartę motorowerową
    z góry dzięki;)

#118550 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Grzesieksc
    Grzesieksc
    Użytkownik

jednoosobowego nie przerejestrujesz na dwuosobowy.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #118552 Odpowiedź
    jowojtek
    Użytkownik

Jest miejsce na 2 osoby bo już nie raz z kimś jechałem tylko w dowodzie jest tak napisane:(

#118555 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Grzesieksc
    Grzesieksc
    Użytkownik

jaki to skuter, homologacje ma na dwie osoby a tylko w dowodzie masz wpisane ze jedna? Homologacja danego pojadu okresla liczbe miejsc

#118556 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jeśli masz homologację na 1 to nic nie zmienisz.
    A przewożenie pasażera na takim na 1 osobę to duże ryzyko, nie tylko z powodu kary w razie kontroli, ale konsekwencji w razie kolizji.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #118566 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Gucioo
    Gucioo
    Użytkownik

Jaki masz model skutera ??

#118585 Odpowiedź
    jowojtek
    Użytkownik

To jest chińczyk (jak byłem w skarbówce zapłacić podatek to nie mieli takiej marki wogóle w spisie:P) ale wygląda jak zipp toxic

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Czy mogę przewieźć kumpla?
Informacje o Tobie: