Czy moc wzrasta po zdjęciu blokady

Witam mam w planach zdjąć blokadę i mam pytanie czy po zdjęciu blokady w motorowerze zwiększy się moc silnika, zdejmuje blokadę z benyco rs 50

to zależy od rodzaju “blokady”. Blokady typu lekko zaślepiony wydech, mniejsza gardziel w gaźniku albo mniejsza dawka paliwa podana przez komputer wtrysku to blokady mające wpływ na moc.
Ale są też blokady mające wpływ tylko na prędkość - blokady przełożeń - tzn niższe przełożenie (albo w skuterach mniejszy wariator), odcięcie przy zadanej prędkości…itd
Wtedy jakby dysponujesz całą możliwą mocą silnika ale i tak sie nie rozpędzisz bardziej niż to dopuszczone.

Sposobów na ograniczenie prędkości jest kilka i czasem są mieszane lub jest ich kilka. Zalezy od konstrukcji, sposobu sterowania silnikiem (gaźnik/wtrysk)…itd
Nie wiem jak to jest w twoim benyco rs50. Ale skoro chcesz ściągać blokady to zapewne wiesz jakie masz i jak je ściągać

Witam nawet nie wiem nic o blokadach ale motor mojego chłopaka nie wiem co z nim jest ale gdy widzę jak go zapycha i próbuje złapać moc żeby ruszył i nie łapie i gasnie aż mi go żal. Akumulator kupił nowy co jeszcze zrobić żeby mógł wsiąść odpalić i po prostu ruszyć. A może sprzedał facet po prostu motor z wada. Proszę doradzić, świece wymienić na oryginalne., może nie wiem paliwem jakimś złym zalał, może jakieś oleje. Co robicie ze swoimi że pięknie chodzą i odpalają.

my też nie wiemy nic o motorze twojego chłopaka. nawet nie wiemy co to za motor bo nawet tego nie byłaś łaskawa napisać. wiec za bardzo nie licz na jakąś odpowiedź.
sugeruje wizytę u mechanika co na 10001% ogarnia temat motocykla