Czy ktoś już zdawał am ? :]

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nomad Nomad 7 lata, 8 miesiące temu.

• Autor
    Wpisy
  • #119552 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Olaf
    Olaf
    Użytkownik

Witajcie!
    Jestem czytelnikiem tego forum od trzech lat. Spokojnie, nie pytam o zupełnie głupie pytania typu „a co to jest prawo jazdy am?”.
    Otóż, czy ktoś z Was miał jakże ciekawą „przyjemność” zdawania prawka am ?
    Niedługo zapisuje się na kursy w trójmieście, jestem ciekaw, czy ktoś już ma doświadczenie z tym związane.
    Pozdrawiam.

• #119563 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Nikt raczej nie zdawał , gdyż nie ma jeszcze egzaminatorów na tę kategorię. Taki mały błąd w ustawie o AM 🙂 Nie ma póki co możliwości zdania lub zapisania się na kurs na tę kategorię , niestety 🙁

Barton Fighter 50 2012 r.
  • #119566 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Olaf
    Olaf
    Użytkownik

O jakim błędzie mowa ?
    Pisałem do gdyńskiej „akademii prawa jazdy”, odpowiedzieli, bym się do nich odezwał w najbliższym czasie (po wakacjach).
    Tutaj przesyłam ofertę:
    http://akademiaprawajazdy.pl/kategoria-a-ceny/

• #119567 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak czytam Twoje posty to się zastanawiam czyś rzeczywiście matoł czy jednak troll internetowy, bo co się wypowiadasz to jakaś bzdura…
    We Wrocławiu od 2 maja można zdawać na AM, to ciekawe skąd wzięli egzaminatorów…

• #119575 Odpowiedź
    matol1798
    Użytkownik

Ja nie wiem. Czy nie umiesz czytać ? Jest napisane obok mojego avatara MATOL1798 a nie matoł. Nie wypisuję żadnych bzdur tylko staram się pomóc ludziom na forum. Nie będę się z resztą kłócił 🙂

• #119581 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Sorry za ten głupi tekst, tak poza tym warto sprawdzić info przed opublikowaniem 🙂

• #119584 Odpowiedź
    matol1798
    Użytkownik

Spoko:-).Przyznaję- popełniłem błąd ,gdyż niedawno czytałem o tym błędzie w ustawie i wydawało mi się że ten problem cały czas występuje. W pewności utwierdziła mnie strona największej szkoły jazdy w Bydgoszczy na której nie było napisane nic o możliwości zrobienia u nich kursu na AM. A wiedziałem że gdy będzie taka możliwość na pewno będą mieli taki kurs w ofercie. Z tego wywnioskowałem że AM-a jeszcze nie można robić. Przepraszam za błąd i pozdrawiam Lucka 🙂

• #119585 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Olaf
    Olaf
    Użytkownik

Oj chłopaki, każdy może się mylić;)
    Ważne, że kolega „matol1798” usiłuje pomóc, ma chęci i za to mu wielkie dzięki, Tobie lucek również 🙂
    Najprawdopodobniej zdawać ze mną będzie mój kolega.
    Już teraz załatwiłem sobie pewną książkę „http://allegro.pl/show_item.php?item=3231401298”
    Na pierwszych stronach, jest napisane, by książkę przeczytać kilka razy (tak też zrobię). Jak myślicie, łatwo zdać takie prawko w przypadku am ?
    W kategoriach B, słyszałem, że nawet instruktorzy nie dają rady…

• #119588 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Również pozdrawiam :-). Ważne żebyś się nie denerwował przed egzaminem, na jednoślady jest łatwiej zdać niż na auto.

• #119591 Odpowiedź
    matol1798
    Użytkownik

Tam miało być dwadzieścia parę pytań ( nie powiem ile dokładnie żeby nie palnąć gafy ) , manewry na placu i jazda po mieście. Takie mini A1 🙂 Musisz się nauczyć, przyjść do WORD-u , zrobić swoje , nie stresować się i zdasz 🙂

• #119751 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Olaf
    Olaf
    Użytkownik

Jeszcze jedno pytanko 😀
    Na czym najprawdopodobniej będę zdawał ?
    Coś z biegami, czy skuter ? Być może jest opcja wyboru ? :]

• #119798 Odpowiedź
    matol1798
    Użytkownik

Raczej opcji wyboru nie ma. Z tego co czytałem , zdaje się na biegowym motorowerze typu Romet Zetka 50 🙂 . Czytałem że WORD ( bodajże we Wrocławiu ) kupił cztery takie Zetki właśnie na egzaminy na AM.

• #119824 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nomad
    Nomad
    Użytkownik

To ja podsumuję, że można zdawać na AM i A2 (przy okazji egz. na A2 mam 14.05). Wcześniej nie można było, ale weszła nowelizacja ustawy.
    W WORD Opole też są Romety Zetka na AM.

Informacje o Tobie:

Back to top button