Części pasujące do GENERIC KSR TR 125 SM

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #670998 Reply
  Dawid Rogóż
  Uczestnik
  • Postów: 3

  Witam, posiadam motocykl GENERIC KSR TR 125 SM, jest on produkcji Austriackiej, lecz nie ma praktycznie wcale do niego części na terenie Polski.
  Stąd nasuwa się pytanie czy orientuje się ktoś gdzie mogę dostać do niego części?
  Najbardziej interesuje mnie filtr oleju.
  Pozdrawiam

  #671018 Reply
  Felek
  Uczestnik
  • Postów: 100

  Co do filtra oleju to pewnie nie będzie problemu, prawdopodobnie to jest jakiś zwykły filtr oleju produkowany w pewnym szeroko stosowanym standardzie. Nie musi być oznaczony jako pod ten konkretny model a i tak będzie pasować.
  Najlepiej wykręcić stary i sprawdzić jego oznaczenia a później zapytać o taki jego odpowiednik w sklepie z częściami do motocykli. Trudniej będziesz miał z oryginalnymi częściami do tego motocykla. Szukaj po stronach zagranicznych również, napisz do producenta, być może jakiś ebay czy jakaś austriacka strona. Może coś znajdziesz na idealo.de

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #671025 Reply
  Felek
  Uczestnik
  • Postów: 100

  Coś może znajdziesz tutaj:
  https://www.cgmoto.com/motorcycle-parts-GENERIC-125.html

  Podpowiadam, szukaj po nazwie swojego motocykla + parts. Na angielskim internecie znajdziesz dużo więcej niż w polskim. Jeśli motocykl nie był popularny w Polsce to nie będzie też do niego tanich i szeroko dostępnych części.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Części pasujące do GENERIC KSR TR 125 SM
Twoje informacje:
Back to top button