Części pasujące do GENERIC KSR TR 125 SM

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Części pasujące do GENERIC KSR TR 125 SM

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Felek Felek 10 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #670998 Odpowiedź

  Dawid Rogóż
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam, posiadam motocykl GENERIC KSR TR 125 SM, jest on produkcji Austriackiej, lecz nie ma praktycznie wcale do niego części na terenie Polski.
  Stąd nasuwa się pytanie czy orientuje się ktoś gdzie mogę dostać do niego części?
  Najbardziej interesuje mnie filtr oleju.
  Pozdrawiam

  #671018 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Felek
  Felek
  Użytkownik
  • Postów: 94

  Co do filtra oleju to pewnie nie będzie problemu, prawdopodobnie to jest jakiś zwykły filtr oleju produkowany w pewnym szeroko stosowanym standardzie. Nie musi być oznaczony jako pod ten konkretny model a i tak będzie pasować.
  Najlepiej wykręcić stary i sprawdzić jego oznaczenia a później zapytać o taki jego odpowiednik w sklepie z częściami do motocykli. Trudniej będziesz miał z oryginalnymi częściami do tego motocykla. Szukaj po stronach zagranicznych również, napisz do producenta, być może jakiś ebay czy jakaś austriacka strona. Może coś znajdziesz na idealo.de

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #671025 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Felek
  Felek
  Użytkownik
  • Postów: 94

  Coś może znajdziesz tutaj:
  https://www.cgmoto.com/motorcycle-parts-GENERIC-125.html

  Podpowiadam, szukaj po nazwie swojego motocykla + parts. Na angielskim internecie znajdziesz dużo więcej niż w polskim. Jeśli motocykl nie był popularny w Polsce to nie będzie też do niego tanich i szeroko dostępnych części.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Części pasujące do GENERIC KSR TR 125 SM
Informacje o Tobie: