Czarna lista stacji benzynowych

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Czarna lista stacji benzynowych

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe karol7250 karol7250 9 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #14087 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Witam wszystkich! Miałem ostatnio niemiłą przygodę – zatankowałem benzynę z wodą. Dlatego też chciałbym ostrzec innych – wiem, że temat jest już oklepany w co najmniej dwóch działech ale uważam, że warto do niego wrócić zwłaszcza, że robi się zimniej i jakość paliwa staje się lepiej wyczuwalna. Chciałbym żebyśmy zrobili Czarną Listę stacji benzynowych. Oto moje typy:
    1. Shell w okolicy miejscowości Jagodne na trasie numer 2 (Wwa-Terespol) po prawej stronie jadąc do Warszawy-zatankowałem V-Powera z wodą i unieruchomiło mi to skuter.
    2.Stacje Statoil, zwłaszcza ta w Warszawie na rogu Wrocławskiej i Powstańców Śląskich-paliwo jest drogie i strasznie szybko schodzi. Zwłaszcza gaz.
    3.Stacja Łukoil w pobliżu miejscowości Glinojeck na trasie nr 7 (Gdańsk-Wwa). Oszukują na ilości zatankowanego paliwa – sprawdzone osobiście.

Polecam zaś z całego serca stacje Neste-tanio i naprawdę dobre paliwo, bez oszukiwania.

Kto następny ma spostrzeżenia?

#14095 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Ja na Statoil w ogóle nie tankuje. Tylko Orlen lub BP , czasami Lukoil

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #14098 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Dopesc
    Dopesc
    Użytkownik

Moje doswiadczenia.

Statoil Brodno benzyna sredniej jakosci i cena 4.58
    Masz racje na bemowe co stracja to kwaitek. Tam tankuje sporo ludzi wiec i ceny sa kosmiczne. za 95 licza tam 4.58-4.68

W zabkach <niedaleko brodna> tankuje na Neste za 4.30 i nie mam problemu z benzyna.

Nie rozumiem tylko jak moga oszukiwac cie na tankowaniu.
    Przeiciez dystrybutory maja homologacje i nie mozna przelaczyac licznika.

#14103 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe qazwsxedc
    qazwsxedc
    Użytkownik

Mi też zdarza się tankować na Neste i nigdy nie miałem kłopotów.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/22806] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/22806/icon4.png[/IMG][/URL]

#14166 Odpowiedź

lukas548
    Użytkownik

A ja teraz mam 2 stacje shell i tesco nie narzekam teraz mało jeżdże skuterem bo po przygodzie jak babsko wyprzedzało i wjechało na muj pas kierowcy aut nie uważają na nas

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #14184 Odpowiedź
    Kisiu1981
    Użytkownik

Nie rozumiem tylko jak moga oszukiwac cie na tankowaniu.
    Przeiciez dystrybutory maja homologacje i nie mozna przelaczyac licznika.

Chodziło o to, że w czinkłeczento miałem butlę do której wchodziło 27,5 litra gazu na pusto do pełnego a na tym Łukoilu weszło mi 30! I nie był pusty! Żebym jeszcze przejechał więcej niż zwykle ale zrobiłem tyle samo kilometrów. Raz tak miałem w Zielonce na nie istniejącej już stacji na Wolności ale wtedy rzeczywiście przejechałem więcej. Wtedy po prostu bezpiecznik nie odbił ale to nie było oszukaństwo.

#14185 Odpowiedź
    Kisiu1981
    Użytkownik

Dziś też babsko na blachach WZ niemal otarło się o mnie gdy wjeżdżałem z Wisłosztrase na Toruńską. Wątpię żeby nie widziała ale różne kwiatki się zdarzają. Pewnie jakieś ślepe na emeryturze jechało. Wiem, że kierowcy samochodów nas nie widzą albo i nie chcą widzieć.
    A Ty, Lukas, nie masz problemów z benzyną z Tesco? Ja omijam te stacje szerokim łukiem od czasu jak na Górczewskiej zatankowałem Corsę i po kilku kilometrach dęba mi stanęła na środku skrzyżowania i za nic w świecie nie chciała odpalić. A mój szef tam tankował i, niestety, w niedługim czasie musiał zapłacić kilkaset złotych za czyszczenie wtrysków i całego układu paliwowego w Ibizie. Ja bym tę stację wrzucił na Czarną Listę…

#14186 Odpowiedź
    Kisiu1981
    Użytkownik

HugoBoss napisał:

Ja na Statoil w ogóle nie tankuje. Tylko Orlen lub BP , czasami Lukoil

A nie masz wrażenia, HugoBoss, że statoilowska benzyna jakoś szybciej się kończy? Bo ja kiedyś musiałem zalać na Statoilu – trzy razy – za każdym razem w innej lokalizacji ale efekt był ten sam – od pełnego do rezerwy jakieś 10 km mniej niż tankując np. na Orlenie.

#15799 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe chinczyk018
    chinczyk018
    Użytkownik

Ja tankuje tankuje na Orlenie, dobra i pewna stacja plecam 8)

#16313 Odpowiedź
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja na Orlen nigdy nie narzekałem. Dobry jest.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
Odpowiedz do: Czarna lista stacji benzynowych
Informacje o Tobie: