cylinder 110 zippp pro

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe PrawilnaMorda PrawilnaMorda 6 lata, 2 miesiące temu.

• Autor
    Wpisy
  • #178539 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kadrewi
    kadrewi
    Użytkownik

Mam problem z prędkością w zippie pro, przerobiłem go na 110 ( głowica, cylinder, tłok, wał, łańcuszek rozrządu), zmieniłem zębatkę zdawczą z 14 na 16/17 zębów a efektu nie ma żadnego, prędkość jest taka sama jak na cylindrze 70, jedzie około 80 km/h. Zmieniłem też gaźnik, bo myślałem że może za mały do tej pojemności, nic nie dało, moduł tak samo. (po prostu brakuje mu mocy żeby wejść na wyższe obroty)

• #178541 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Rozrząd jest źle ustawiony.O 1 ząbek.

• #178644 Odpowiedź
    kadrewi
    Użytkownik

Przesunąłem dzisiaj zębatkę, trochę pomogło (faktycznie była źle ustawiona), jedzie około 88 km/h licznikowych

• #178654 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

kombinuj dalej z rozrządem i luzami zaworów jeszcze nie jest dobrze.

• #178669 Odpowiedź
    kadrewi
    Użytkownik

Ale co można kombinować, ssący ustawiony na 0,05 wydechowy na 0,06, a rozrząd niby jest teraz poprawnie (zgodnie z tymi znacznikami), nie wiem co można by dalej zrobić…

• #178676 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

To są silniki hondy cub i luzy z chińskiej instrukcji tak sie do nich mają jak dżem do śledzia [0,3 oba zawory jak w dax,cub,xr50,monkey]a rozrząd musisz próbować dalej bo mocowanie zębatki wałka rozrządu mogło się przesunąć[tam niema klina]

• #179304 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe PrawilnaMorda
    PrawilnaMorda
    Użytkownik

Popytaj jakiegoś znajomego obeznanego w tym temacie, bo jeżeli ktoś tego nie zobaczy to niewiele ci doradzi.

Nico
Odpowiedz do: cylinder 110 zippp pro
Informacje o Tobie:

Back to top button