Cross nowy chinol czy stara firmowa maszyna

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Cross nowy chinol czy stara firmowa maszyna

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Qtrixxx
    Użytkownik

Witam serdecznie,
    Kilka dni temu mega zajarałem się crossem po odkryciu swojego starego chinczyka którym jeździłem gdy miałem około 8 lat. Była to mała 50`tka dla zabawy naprawiłem ją i pojeździłem trochę no ale nie oszukujmy się przy wzroscie około 186 cm jazda na mini crossie nie należy do przyjemnych. Zastanawiam się nad kupnem nowego crossa 125 w teorii mógł bym kupić 250 ale myślę że jak na mój wiek (16 lat) 125 wystarczy. Jestem dosyć słusznej postury więc wolał bym coś mocniejszego i na znanym portalu aukcyjnym znalazłem 2 maszyny. Lonciny,kxd pro chinczyki po 2,3 tys. Oraz Hondę CRM125 1995 rok. Za cos około 3500. Istotną kwestią jest tutaj ilość koni mechanicznych w chinczykach jest 15 a w hondzie rzekomo 35. Jakaś rada co wybrać? Jeśli znacie jakieś fajne maszyny w tej kwocie też możecie podsyłać 😀

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

odwieczny dylemat. oczywiście że brac honde tylko że bedzie drożej bo żeby to miało sens trzeba ją reanimowac na oryginalnych lub bardzo dobrych częściach

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie