Cpi Gtx 50 czy zipp quantum R

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Cpi Gtx 50 czy zipp quantum R

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lisu7 lisu7 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam! Proszę o pomoc nad wyborem skutera CPI GTX 50 albo ZIPP QUANTUM R.

Pytanie tylko odnośnie Cpi gdzie można go kupić gdyż jest mało dostępny, ponieważ na allegro w ogóle go niema a w internecie znalazłem tylko 2 oferty…

Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

http://www.cpi-motor.pl/ – Kubuś zajrzyj czasami na http://www.google.pl a nie produkujesz kolejny temat pt. „To czy to”
    Tak swoją drogą CPI – dobre sprzęty robi na pewno lepsze niż ZIPP

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

czy aby na pewno lepsze? wg mnie obydwie marki są dobre (lub jak kto woli złe 🙂 ), jak będziesz dbał to czy zipp czy cpi to i tak długo pojeździ , może naczytałeś się gorszych opinii o zipie , tylko dlatego że ich jest 100 razy więcej i częściej się o nich mówi ? ja tak to widzę

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Miałem okazję podziwiać oba pojazdy(1,5 roku temu) bo sam stałem przed dylematem zakupu sprzętu i CPI wywarł na mnie lepsze wrażenie. Lepsze wykonanie i materiały z których zostały zrobione takie rzeczy jak kanapa , przełączniki , lusterka , wydech itp. Jeżdziłem tylko QUANTUM-em (gt5) więc właściwości jezdne CPI są mi nie znane 🙁
    Cena przemawiała za marką ZIPP , opinie znajomych i na różnych forach za CPI , popularność w kraju a co za tym idzie dostępność i ceny części tylko ZIPP .
    Ale to CPI wzbudził moje zaufanie (więc kupiłem SYM-a) 🙂
    Faktem jest że jak się dba na co dzień to się jeżdzi a nie ciągle naprawia.

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

CPI-tajwański
    Zipp-China

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie