Tagi: ,

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #200162 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe przemonk25
    przemonk25
    Użytkownik

Witam
    Jestem posiadaczem skutera Router Bassa.Skuter ma przejechane około 8 tys.km. Mój skuter do Router Bassa.
    Skuter jest teraz znacznie słabszy niż na początku.Jak dodaje gazu ‚na maxa’to przez około 2 sekundy nie przyjmuje gazu,a jak stopniowo zwiększam gaz to ten problem nie występuje.Co jakiś czas strzela z ruły. Słaby pod górę. Wymieniłem świece.Próbowałem również zwiększyć,a później zmniejszyć dawkę paliwa poprzez ustawienie iglicy.
    Co należy zrobić aby ten problem usunąć?

#200164 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to co robisz tylko skuteczniej. o dawce powinien zdecydować kolor świecy. może gaźnik wymaga czyszczenia i regulacji, sprawdzenie filtra powietrza.
    a może silnik zdycha bo ma zużyty cylinder albo np zawory nie trzymają szczelności lub są rozregulowane

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Coraz słabszy
Informacje o Tobie: