Coliber – Brak iskry

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Coliber – Brak iskry

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Zbychur Zbychur 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Zbychur
    Zbychur
    Użytkownik

WItam,

Mam problem z iskrą, ale od początku.
    Zgubiłem w lesie klucze, więc żeby wrócić do domu, odpiąłem przewody od stacyjki i połączyłem czerwony z czarnym i skuter zapalił, aby zgasić czarny przewód z białym paskiem przytknąłem do masy i zgasł. Założyłem osłony a przewody wyprowadziłem na zewnątrz. Znów połączyłem czarny z czerwonym i skuter odpalił ale przypadkowo czarny z białym paskiem zetknął się z tymi połączonymi, skuter zgasł i więcej nie odpalił. Sprawdziłem iskrę i brak. Czy jest gdzieś jakiś bezpiecznik, który mógł pójść czy np. moduł szlag trafił? Czujnika w stopce nie mam.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

bezpiecznik jest przy akumulatorze pod podłogą 10A z tego co pamiętam

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zbychur
    Użytkownik

Ten bezpiecznik, jest OK. nawet sprawdzałem na krótko z jego pominięciem i skuter kręci ale nie ma niestety iskry.

Zbychur
    Użytkownik

Chyba posypały się moduł, w czasie rozruchu wychodzi z niego jakie 5V na cewkę.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie