Co wybrać? Nowy chińczyk, czy używany markowy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Co wybrać? Nowy chińczyk, czy używany markowy?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #173337 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enzzie
    enzzie
    Użytkownik

Jaki SKUTER wybrać?
    Mam 2 opcje dotyczące zakupu skutera :
    -kupić nowego nie drogiego chińczyka
    -kupić używanego markowego skutera w granicach 2200, interesuje mnie skuter Peugeot Ludix
    Co wy byście wybrali, co sądzicie o wymienionym wyżej peugeocie?
    Zależy mi na wytrzymałym mało awaryjnym skuterze do normalnej jazdy

#173342 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

temat rzeka, rozwiązania nie ma.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #173345 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enzzie
    enzzie
    Użytkownik

A osobiście co byś wybrał, gdybyś miał kupować skuter dla siebie?

#173350 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

china 4t oszczędne a dobrze dotarte i zadbane[częsta wymiana oleju itd] nie katowane paleniem gumy itp odwdzięczy się długim okresem bez stresowego użytkowania a markowy za 2200 zapomnij że kupisz dobry.

#173353 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ja kupiłem nowego chińczyka tylko że ja miałem inne kryteria niż twoje wiec się nie sugeruj. No i mój nowy chińczyk jest teoretycznie jednym z najdroższych chińczyków..
    Ludzie na takich marketowych nówkach za ~2000 jeżdżą… czasem bezawaryjnie wiele tyś kilometrów a czasem nękają ich drobiazgi. Z używką może być identycznie- trafisz to zrobisz 10 tyś km. Nie trafisz to za miesiąc się okaże że trzeba kolejne 300-600 dołożyć i potem znowu..bo po prostu będzie zużyty. Z budżetem 2200 trafisz w coś koło 8-10 lat a to jest sporo.
    Gdybym miał więcej kasy (koło 3000-3300) szukałbym czegoś markowego – zwłaszcza teraz bo jest wysyp 50tek w związku z nową ustawą. Tylko ceny na razie abstrakcyjne bo ludziom sie wydaje że im sie tuning i naprawy zwrócą. A przy takiej kasie jeżeli masz blisko serwis/gwaranta to chinol możenie być głupim pomysłem.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #173358 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enzzie
    enzzie
    Użytkownik

A co sądzicie o tym używanym Peugeot Ludix?

#173359 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

że będzie dobry albo nie. No i to jest mały skuter

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Co wybrać? Nowy chińczyk, czy używany markowy?
Informacje o Tobie: