Co sądzicie o Peugeot Ludix?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Co sądzicie o Peugeot Ludix?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe albert1234 albert1234 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Jano21
    Jano21
    Użytkownik

Witam bardzo serdecznie, co sądzicie o http://tablica.pl/oferta/peugeot-ludix-pierwszy-wlasciciel-CID5-ID2SDjn.html#88fb505e61 ?! Kolega chce kupić swojej dziewczynie na urodziny, dobry wybór, czy ma szukać dalej ?! Z góry dzięki za info !!! Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

no ja myślę że ludix się jej spodoba ale nie lepiej kupić ludixa 2?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Fajny, prosty skuter, ten jest w dodatku tani, jeździł z kufrem (ten stelaż do Ludixa jest mocny i drogi) więc mógł jeździć z pizzą czy czymś takim, trzeba sprawdzić dokładnie jego stan przed kupnem.

Zdjęcie profilowe kacu142
    kacu142
    Użytkownik

całkiem fajny co ważne wg mnie wygodny i bardzo przydatny na drogach w miastach:)

Zdjęcie profilowe albert1234
    albert1234
    Użytkownik

sam mam ludixa i gorąco go polecam. Świetny i wytrzymały skuter 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie