Co sądzicie o marce motobi .?

Witam !!
Mam pytanko, co sądzicie o marce Motobi znalazłem w internecie skuter tej marki za 1900zl. Chciałbym abyście wypisali wszystkie za i przeciw, a może mieliście styczność z takim skuterkiem jak tak to opiszce swoje wrażenia.
Z gory dziękuje i pozdrawiam ; )

Firmy motobi już chyba nie ma.Posiadam skuter motobi sowa 4t z przebiegiem 39 tyś ale czuje że już szykuje się remont silnika.Ogólnie to tylko co 2500km płyny wymieniam.v max 70-74

Ja zastanawiam sie właśnie nad kupnem sprint I albo II i jeszcze nad huzarem. Ja i tak mam w planach pojeździć jeszcze tylko z 2 lata skuterach więc maksymalnie mój przebieg dojdzie do 15000tys. km. A jakieś zmiany w nim prowadziłem mam namysłu te optyczne jak i za równo mechaniczne. I jak masz jakieś fotki to chętnie zobaczę twoja maszynę ;d a i jeszcze jakieś wrażenia z jazdy ta maszynka ; )

wiesz chinol jak chinol byle do przodu:)wszystko to seryjka.Jak dbasz tak masz

Traz mam router basse i nie zbyt jestem zadowolony z niego i dlatego sie pytam o tego motobeiego. A twoje ogólne wrażenie .?

jak na chiny może być.Nie spodziewałem się jakości yamahy bo co można kupić za 3000 zł.Ale jak na 6 latka to dobrze się trzyma:)Ogólnie nie jest źle pali 2,5l,tylko że ostatnio podczas jazdy jak się nagrzeje to słychać przy wyższych obrotach jakieś stuki i nie wiem czy już po silniku

A jak kwestia z odpalaniem i chodzeniem na wolnych obrotach ? Przygasa albo coś ? I czy z elektrycznego startera bez problemu odpala ? A i jeszcze jakieś naprawy w nim miałeś ?

własnie wszystko ok pali od strzała z kopki i z aku myślałem że to zawory ale to nie to.Nie mam pomysłu.Naprawy to nowe rolki z 1000 km temu

Czyli z elektrycznym starterem jest problem ? Może to kwestia rozrusznika albo swiecy. A masz jakieś fotki ? A jaki koszt tych rolek ? I jeszcze kto jest serwisantem tej marki ?

srwisowałem w Pietrzykowicach k. Wrocławia.Fotek nie posiadam ale może rzeczywiście sprawdze swiece

Ale to jakiś zwykły serwi czy jakiś markowy np. romet ? Czyli oprócz rolek to nic nie naprawiales ? A odwiedzales serwis z jakimiś usterkami ?

oni naprawiają motobi,kingwaye itp.tylko rolki wymienialem ale sam a u nich byłem z 2 lata temu

Pamiętasz z jakiego powodu ? I ile wydałes na rolki ?

rolki za 30 zl kupilem najtańsze jakie mialem.W serwisie bylem na regulacji zaworów bo nie mialem wtedy szczelinomierza

A jak ci przyspiesza ?

do 50 nawet szybko bo rolki 5,5 g

Mhm. Sorry ze tak dupę trulem ale chyba sie przekonałem do niego ; )
Dzięki i pozdrawiam ; )

:)spoko

Motobi Sprint II ma tylko 3,5KM. Może lepiej zainteresuj się Motobi Orlik II lub Sowa II, które posiadają silniki 4T z czterozaworową głowicą o mocy 4,6/7500 ;)

A masz o nich jakaś opinie ?