Co sądzicie o Keeway-u Hurricane ? opinie itp.:

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Co sądzicie o Keeway-u Hurricane ? opinie itp.:

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bomberrixx123 Bomberrixx123 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #56002 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bomberrixx123
    Bomberrixx123
    Użytkownik

Witam ; D Mam zamiar kupić jakiś skuter do 3.000 zł. Podobają mi się dwa skutery : Router Bassa i Keeway Hurricane, dlatego prosiłbym o porady itp.:

#56005 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kozacs87
    kozacs87
    Użytkownik

Też szukam aktualnie skuterka. I powiem tyle: Bassa… jeżeli masz więcej niż 185cm wzrostu to masakra. Ja mam niecałe 190 i siedzieć na nim nie mogłem przez 5min a co tu dopiero o jeździe mówić.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #56006 Odpowiedź
    Bomberrixx123
    Użytkownik

. no dlatego na to też patrze / coś większegoo . 😀

#56018 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Chłopaki luknijcie na Zumico Eos, jest to duży skuter w cenie poniżej 3tyś.

#56019 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matmateo
    matmateo
    Użytkownik

Mam skuter praktycznie taki sam jak hurriciane tylko że 4t i powiem szczerze że to fajny skuter ale czy nie lepiej kupić coś używanego ale markowego ????

Mateusz Zumico Mac

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #56026 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Firma Keeway robi naprawdę dobre skutery. Osobiście przez dwa sezony użytkowałem nowego Hurricanea a potem Matrixa. Hurricane po odblokowaniu to bardzo fajny mocny skuter. U mnie po dwóch sezonach tylko błotnik popękał przy śrubach mocujących - pewnie dlatego że jeździłem po brukowanej i nierównej dziurawej drodze - masakryczne wibracje wtedy działają na skuter (ci co mieszkają w Zabrzu znają pewnie ulicę Piłsudskiego - masakra i koszmar...). Kierując się zasadą, że należy kupować markowe sprawdzone modele z Keewaya przesiadłem się na Kymco. Wiele jest w tym prawdy, że skutery firmy Keeway są najlepszymi chińczykami. Ja w wyborze skutera stawiam na jakość a nie na wygląd. Gdyby było inaczej kupił bym Rometa Zetke albo Junaka – a wybrałem Nexxona.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

#56028 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kozacs87
    kozacs87
    Użytkownik

A co powiecie o Keeway Ry8 ??

#56049 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

A może Keeway Matrix? Używany z małym przebiegiem znajdziesz za niecałe 2tys. zł Fajny duży mocny skuter. Dużo tanich części zamiennych. Łatwy i tani tuning.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

#56819 Odpowiedź
    Bomberrixx123
    Użytkownik

. a co do o hurricena , to za tą cenę opłaca się go kupić . ? Albo jakieś inne propozycje czegoś nowego – do 3 000 zł . Znajdzie się coś. ?
    Z góry dzięki . 😉

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: Co sądzicie o Keeway-u Hurricane ? opinie itp.:
Informacje o Tobie: