Co doradzacie? Max 2800zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Co doradzacie? Max 2800zł

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nick3y Nick3y 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe sebek
    sebek
    Użytkownik

Zacznę od tego, że interesują mnie tylko biegowce(właśnie się pozbyłem skutera i nigdy więcej tego na oczy nie chcę widzieć…). Mówię o nówce ze sklepu. Na oku mam obecnie dwa modele. Router WS50 i Barton Fighter. Co o nich sądzicie? A może polecicie mi coś zupełnie co innego?

Pozdrawiam

Pozdrawiam.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

kupuj WS, możliwe, że sam też go nabędę w najbliższym czasie.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Router, tani i niby tragiczny nie jest.
    Chociaż za około 3 tysiące i tak szukałbym markowego 🙂

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe milioner
    milioner
    Użytkownik

ja też wolałbym coś markowego np.tzr,rs

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Sebek – sam już sobie odpowiedziałeś na pytanie. Za taką kasę nic innego nie kupisz. Więc wybierz ten model, który Ci się bardziej podoba – te motorki robione są „na jeno kopyto” – różnicy nie ma żadnej.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe sebek
    sebek
    Użytkownik

Też bym chętnie wziął tzr albo rs, ale ich cena zaczyna się od około 5 kafli. Owszem są tańsze, ale około300 -500 km ode mnie, więc nawet nie nam jak ich obejrzeć… Co do chińczyków to jakość jest gorsza i osiągi, ale przynajmniej wiem co biorę, bo przy takiej tzr 10-letniej to nawet nie wiem czy to jeszcze ma oryginalne części i jaki ma w rzeczywistości przebieg. Poza tym różnica w cenie części do chińczyków a markowcow jest drastyczna, a w takiej yamaha to nie wiem czy czasami coś nie strzeli w silniku jak tylko wyjadę od sprzedającego (tak wiem chińczyk nie lepszy, ale cóż jak się nie ma co się lubi…)

Pozdrawiam.
    Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

kolega ma WS i jest zadowolony. Mówi że leci mu 75km/h a ja sie z tego smieje :D. Dobrze dotrzesz i będizesz dbał to posłuży długo.

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe sebek
    sebek
    Użytkownik

No i dlatego właśnie myślę nad tym 🙂 Tzr i Rs mają mały skręt, a poza tym służą głównie do przemieszczania się po ulicy, a ja szukam czegoś czym mógłbym wpaść od czasu do czasu na pobliską żwirownię :).

Myślę nad Ws50 i bartonem. Barton ma wzmocnienie ramy(czyt. dwie rury, które mają za zadanie podtrzymywać silnik), a router tego nie ma. Poza tym, to już tylko różnice są wizualne(oba motory nie są brzydkie).

Pozdrawiam.
    Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

witam
    jezeli interesuje cie droga polna teren ulica i chcesz to miec w jednym proponuje honde mtx enduro na ktorym spedzalem bardzo mile chwile w miescie i terenie sa powietrzem chlodzone starsze wersje i woda nowsze choc maja kilka ladnych lat ja kupil bym taki sprzet bo sprawia duza frajde z urzydkowania

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe Nick3y
    Nick3y
    Użytkownik

Szukaj Yamahy DT, Rieju MRT lub DRD (dużo modeli riejek są w Crossach) Albo za 3kafle znajdziesz TZR, RS2 czy GPR w Streecie lub „Stunt sukach”

EDIT: Peugeota XP6 lub XPS

—————————————————-
    Zipp New Vapor 2012
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/lusterkop.gif/][IMG]http://imageshack.us/a/img717/1857/lusterkop.gif[/IMG][/URL]
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie