Chwytak własnej roboty ;D

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Chwytak własnej roboty ;D

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No więc dzisiaj z powodu szybkiego skończenia pracy postanowiłem zrobić chwytak powietrza do mojego S8 90cc ^^.

Oto efekty 2 godzinnej pracy:

Jak się Wam podoba ? Ja osobiście uważam, że wyszło mi to extra ;P

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

B.Fajne tylko lepiej było by gdybyś zrobi tak że jest to 2/4 koła czyli takie pół kole to by więcej łapało (przynajmiej tak mi się zdaje

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

To właśnie takie jest, tylko na zdjęciach nie wyszło ;P Za chwilę dodam więcej zdj i będzie widać.

Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

No Fubu ma racje 🙂 wyglada jak by nie bylo pod katem 🙂

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mam tutaj inne zdj:

Na ostatnim widać pochył :]

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Bonzo
    Bonzo
    Użytkownik

Pomysł ciekawy, jednak skos ciut za mały. Podciśnienie nie pozwoli powietrzu dostać się do środka.

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Według mnie dół powinien być jeszcze bardziej wcięty do środka aby powietrze samo tam wpadało bo tak jak jest teraz to wpada go tam malutko. Chociaż osobiście jakoś nie widzę potrzeby żebym coś takiego montował u siebie kilka dni temu w te upały robiłem 60km trasę non-stop a temp. sięgały 30 stopni i nawet nie czułem aby silnik złapał zadyszkę. We Włoszech skutery mają jeszcze gorzej i dają radę.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ten skos mam dobry, ponieważ plastiki mi wystają dużo i ten skos się chowa pod nimi minimalnie.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie