Chiński silnik rowerowy dławi się

Witam kupiłem chiński silnik rowerowy 70ccm mój problem polega na tym że dławi się wyciąga 25km/h. Moji koledzy też takie mają i podjeżdżają pod górki bez pedalowania a ja muszę co chwilę pedalowac bo silnik nie daje rady. Gaźnik regulowalem i nic wszystko jest szczelne. Za pomoc z góry dziękuję. Co może być popsute???

to co się na ogół psuje w silniku - cokolwiek.
Od regulacji gaźnika, przez padnięty cylinder po sposób przekazania napędu na koło.

Wombat napisał:

to co się na ogół psuje w silniku - cokolwiek.
Od regulacji gaźnika, przez padnięty cylinder po sposób przekazania napędu na koło.

Ten silnik jest nowy to od razu się popsuł???

zadajesz pytania takie raczej dość ogólne i retoryczne.
Skoro źle ci działa to znaczy że się popsuł. Albo jest źle przygotowany do pracy, źle założony.. cokolwiek. Nawet nie byłeś łaskaw napisać co to za silnik, jak zamontowany. Wiec sobie tak zgadujemy na temat czegoś o czym wiemy dokładnie nic.

Wombat napisał:

zadajesz pytania takie raczej dość ogólne i retoryczne.
Skoro źle ci działa to znaczy że się popsuł. Albo jest źle przygotowany do pracy, źle założony.. cokolwiek. Nawet nie byłeś łaskaw napisać co to za silnik, jak zamontowany. Wiec sobie tak zgadujemy na temat czegoś o czym wiemy dokładnie nic.

To silnik do roweru z Allegro cały zestaw się dostaje z bakiem zebatkami itd. Przykręca się je do ramy bo mają takie mocowania specjalne. Moji koledzy też takie mają i lecom 70km/h a muj to jest jakiś totalny muł.

ty jesteś wciąż przekonany że ^chiński silnik z allegro^ to nam określa model tego silnika?
A może tak link do aukcji z takim samym czy coś? Model spisać... zdjęcie zamontowanego zrobić.. opisać jakie są objawy..COKOLWIEK.

Wombat napisał:

ty jesteś wciąż przekonany że ^chiński silnik z allegro^ to nam określa model tego silnika?
A może tak link do aukcji z takim samym czy coś? Model spisać... zdjęcie zamontowanego zrobić.. opisać jakie są objawy..COKOLWIEK.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6216376594
Jest to silnik 2t nie chce się wkręcać w obroty żeby ruszyć muszę zapedałować a moj kolega jak przygazuje to się wkręca że asz miło rusza tak szybko że aż ziemię rwie. A ten mój cały zadławiony bez mocy. Może to pierścienie czy coś .

może i pierścienie - to ci powie pomiar kompresji
a może po prostu regulacja lub nieszczelność w dolocie

Grzegorz Ser... napisał:

Witam kupiłem chiński silnik rowerowy 70ccm mój problem polega na tym że dławi się wyciąga 25km/h. Moji koledzy też takie mają i podjeżdżają pod górki bez pedalowania a ja muszę co chwilę pedalowac bo silnik nie daje rady. Gaźnik regulowalem i nic wszystko jest szczelne. Za pomoc z góry dziękuję. Co może być popsute???

nic nie jest posute,jest źle wyregolowany lub ma felerny wydech,filtr powietrza,gaźnik,nie masz bólu skoro kumple maja taki sam to nie ch na 5 min ci pozyczą w celu ustalenia 'usterki'

paci napisał:

Grzegorz Ser... napisał:
Witam kupiłem chiński silnik rowerowy 70ccm mój problem polega na tym że dławi się wyciąga 25km/h. Moji koledzy też takie mają i podjeżdżają pod górki bez pedalowania a ja muszę co chwilę pedalowac bo silnik nie daje rady. Gaźnik regulowalem i nic wszystko jest szczelne. Za pomoc z góry dziękuję. Co może być popsute???

nic nie jest posute,jest źle wyregolowany lub ma felerny wydech,filtr powietrza,gaźnik,nie masz bólu skoro kumple maja taki sam to nie ch na 5 min ci pozyczą w celu ustalenia \'usterki\'

Dawali mają tyle mocy nawet pedalowac nie muszą a ja tak nawet gdy chce nim ruszyć