Brak świateł po przełączeniu na światła drogowe (długie)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Brak świateł po przełączeniu na światła drogowe (długie)

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Jacek
    Jacek
    Użytkownik

Witam, gdy odpalę skuter po przełączeniu na światła drogowe (długie) światła świecą ale po paru sekundach nagle wszystkie światła gasną. Jak mam włączone światła mijania to świecą cały czas nie ma problemu tylko jak przełączę na drogowe (długie) nagle gasną. Może ktoś wie co może być przyczyną?

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 2 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Jacek Jacek.
    Jacek
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 2 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Jacek Jacek.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no i zapomniałes dodac ze to Yamaha JOG i że ogólnie masz tam napieprzone w elektryce

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Jacek
    Jacek
    Użytkownik

No tak przepraszam ale tamte co dodałem posty są już nie aktualne ponieważ zrobiłem w połowie elektrykę już wiem co może być na rzeczy traci po prostu gdzieś prąd przy przełączniku świateł ponieważ światło stopu mam.

Jacek

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli zrobiłes w połowie – to nikt nie wie w jakiej. A ż coś jest nieaktualne to wiesz tylko ty.
    Albo dokładnie opiszesz co masz i problem albo raczej nikt się nie podejmie doradzania bo to zgadywanka o zgadywance

ziuuummmm….
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie