Brak prądu w Romet Router WS 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Brak prądu w Romet Router WS 50

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 8 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mateuszplex
    mateuszplex
    Użytkownik

Witam, kupiłem tydzień temu Romet Router WS 50 i miałem włączony zapłon z 30-40 min i później były bardzo słabe światła i nie chciał odpalać od rozrusznika. A teraz kiedy przekręcam kluczyk nie ma wcale prądu ani nie ma świateł ani nie odpala z rozrusznika, myślałem żeby odpalić od kopki i żeby pochodził z 30 min może akumulator sie naładuje i motorek był odpalony koło 20-30 min ale nic sie nie naładowało. Kupiłem tani miernik napięcia i sprawdziłem akumulator miernikiem i na wyłączonym zapłonie pokazuje 9,92 więc chyba za mało o wiele i nie wiem co teraz zrobić czy kupić ładowarkę do akumulatora i go naładować czy może skorzystać z gwarancji skoro jest i zadzwonić do sklepu żeby ktoś przyjechał ze sklepu i to sprawdził ewentualnie zabrał motorek do serwisu bo dziwne ze nie naładował sie akumulator od pracy silnika. Może być jakaś wada fabryczna i padnięte jest ładowanie ? Bo poza tym brakiem prądu motorek chodzi super

Pozdrawiam Mateusz
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bezpiecznik na dodatnim kablu z akumulatora

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    mateuszplex
    Użytkownik

Rano sprawdze bezpiecznik i napisze

Pozdrawiam Mateusz
    mateuszplex
    Użytkownik

Niestety wymiana bezpiecznika nie pomogła, może akumulator ?

Pozdrawiam Mateusz
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a może miernik w ręke albo żarówke z kabelkami i szukasz gdzie prąd znika?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    mateuszplex
    Użytkownik

Szczerze nie znam się na tym, nie bardzo wiem gdzie szukać jedyne co sprawdziłem to akumulator, który bez włączonego zapłonu pokazuje 9,50 a podobno powinien koło 12,5

Pozdrawiam Mateusz
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nawet jak ma 9,5 to te 9,5 powinno być wykrywane w całej instalacji. Jezeli nie jest to gdzieś jest przerwa w obwodzie

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie