brak powietrza nie pcha paliwa

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    zipp50
    Użytkownik
    Anonim
    Nieaktywny

coś ci się chyba pomyliło.
    Powietrze wpada do króćca w filtrze powietrza, potem jest ono zasysane z filtra powietrza do silnika przez króciec ssący. Powietrze wpada do silnika, a nie jest wypychane. W gaźniku dodatkowo tworzy się mieszanka wybuchowa z oparami paliwa + powietrza, i ta mieszanka leci przez króciec do silnika, gdzie tam ulega sprężeniu i wypaleniu, a wypalona już mieszanka wychodzi przez wydech, a na końcu przez tłumik.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

zipp50
    Użytkownik

to co to może być

Anonim
    Nieaktywny

to co dałeś na zdjęciu to króciec ssący, ale nie rozumiem jak może on pchać paliwo do filtra paliwa? paliwo idzie z baku do filtra paliwa, potem z filtra paliwa do gaźnika. Do króćca ssącego jest podczepiony jedynie wężyk podciśnieniowy.

agentmb
    Uczestnik

Chodzi Ci o to, że paliwo nie dochodzi do gaźnika? Długo nie jeździłeś? Jeśli skuter stał całą zimę, to wystarczy wlać odrobinę benzyny do gaźnika, gdy zapali to pociągnie z baku.

A jeśli to nie to, to zapewne pompka się zepsuła.

zipp50
    Użytkownik

wężyk podciśnieniowy pcha powietrze do paku a z paku do filtra paliwa z filtra do gaznika.

zipp50
    Użytkownik

i właśnie mi oto chodzi ze nie mam paliwa w filtrze paliwa jak odłącze ten wężyk podciśnieniowy to skuter dalej działa a paliwa nie mam w filtrze paliwa.

Anonim
    Nieaktywny

w takim razie zawiesił Ci się zawór podciśnieniowy, który jest wkręcony w bak. Należy wylać paliwo z baku, odkręcić zawór, i go wymienić na inny.

zipp50
    Użytkownik

ten kranik na dwa wężyki w paku

Anonim
    Nieaktywny

w baku. Nie w paku. Tak to ten. Odkręć jedną śrubę, i go wyciągnij. Od razu podłóż wiadro aby paliwo wypłynęło.

zipp50
    Użytkownik

ah dzięki za pomoc temat uważam za zamknięty

w baku. Nie w paku.

Anonim
    Nieaktywny

Polecam sprawdzić też czy owe dwa przewody nie są zgięte, ułamane, dziurawe.

Mario1
    Użytkownik

izdebski12 napisał:

coś ci się chyba pomyliło.
    Powietrze wpada do króćca w filtrze powietrza, potem jest ono zasysane z filtra powietrza do silnika przez króciec ssący. Powietrze wpada do silnika, a nie jest wypychane. W gaźniku dodatkowo tworzy się mieszanka wybuchowa z oparami paliwa + powietrza, i ta mieszanka leci przez króciec do silnika, gdzie tam ulega sprężeniu i wypaleniu, a wypalona już mieszanka wychodzi przez wydech, a na końcu przez tłumik.

już mi się nie chce tego tłumaczyć co i jak , ale ty jak nie wiesz jak działa króciec i kranik podciśnieniowy to już lepiej nie pisz bzdur , wiem że chcesz dobrze ale jak doradzasz to rób to dobrze ,
    a w skrócie ; króciec przez wężyk otwiera przepust kranika podciśnieniowego ( zasysanie ) a ten puszcza paliwo z baku do filtra paliwa gdzie potem dalej jest zasysane do króćca poprzez gaźnik w którym miesza się z powietrzem z filtra powietrza , żeby paliwo normalnie leciało to króciec , wężyk i kranik muszą być sprawne – o gaźniku już nie wspomnę.

zipp50
    Użytkownik

Mario1 nie wyraznie na pisałem temat za zamknięty

dabi1990
    Użytkownik

Mario tylko sprostowal

kokoniskoo
    Użytkownik

Jest jeszcze lepszy sposób. On Ci się zapewne po zimie przyciął, bo pozlewały się płyny i nie masz kompresji. Weź w strzykawkę trochę paliwa, wykręć świecę i wlej do cylindra (nie za dużo), później odpal skuter i pociągnij od razu go na wysokie obroty (trzymaj aż się wkręci, jeżeli będzie gasł to powtarzaj czynność, pamiętając o gazie). Wtedy on załapie ciąg, wytworzy się ciśnienie i zacznie pobierać paliwo.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button