Brak mocy w skuterze 2 t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #661977 Reply
    Mirek Nowakowski
    Uczestnik
    • 5

Witam ponownie po wszystkich naprawach jakie zrobiłem za poradami i tak nic nie pomogły postanowiłem pomierzyć kompresie i okazało się ze jest 5,5 bara więc rozkręciłem silnik i jak się okazało to pod jednym otworem w karterze w który wkręca się szpilkę jest dziura wielkości łebka od zapałki i kiedy wkręciłem szpilkę na sucho to widać gwint od szpilki w tej dziurze niech ktoś mi powie czy to jest przyczyna moich kłopotów z tym silnikiem i czy można to skleić,zaspawać czy też muszę kupić kupić nowy karter proszę o pomoc

#661979 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

ale pod którym otworem? bo skoro wkręcasz tam szpilke to ona raczej zatyka ten otwór czy coś.. nie wiem.. mało rozumiem z tego twojego opisu.
    5,5 bara to masz pewnie dlatego że ci padł cylinder

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#661981 Reply
    Mirek Nowakowski
    Uczestnik
    • 5

Cylinder tłok pierścienie są nowe a jeśli chodzi o dziurę to znajduje się w środku karteru i tam właśnie widać jest gwint szpilki i moim zdaniem choć jestem laikiem w tych sprawach to część kompresi uchodzi tam chodż szpilka jest wkręcona

#661982 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

a gdzie jest środek karteru?

#661984 Reply
    Mirek Nowakowski
    Uczestnik
    • 5

Pod cylindrem zaczynają się kartery w które wkręca się szpilki i właśnie tam jak chodzi korbowód wału w tej komorze widać gwint szpilki bo jest odprysk i myślę że ten odprysk porysował cylinder i tłok

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Brak mocy w skuterze 2 t
Twoje informacje:

Back to top button