Brak ładowania akumulatora podczas jazdy w skuterze POMOCY !! PILNE

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Brak ładowania akumulatora podczas jazdy w skuterze POMOCY !! PILNE

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Flash3050 2 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Flash3050
    Użytkownik

Witam, miałem taki przypadek że jechałem i skuter mi zgasł. Przekręcając kluczyk skuter nie reagował nawet wskazówka tablicy się nie ruszyła. W starym akumulatorze też tak było lecz przed tym zdarzeniem wymieniłem akumulator na nowy. Na szczęście miałem blisko do domu i musiałem go pchać. Podczas jazdy akumulator się nie ładuje. Co odpowiada za ładowanie akumulatora i gdzie to jest ? PROSZĘ O POMOC PILNE !!!

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

za ładowanie akumulatora odpowiada układ ładowania akumulatora. może ci po prostu bezpiecznik strzelił.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Flash3050
    Użytkownik

Hm no nwm czy to taka błachostka a gdzie on się znajduję?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale bezpiecznik czy układ ładowania? bo takie wybitnie skąpe te twoje wpisy.

Bezpiecznik najczęściej na dodatnim kablu z akumulatora, chyba że masz skrzynke z bezpiecznikami gdzieś – to zalezy od modelu. ale że nie byłeś łaskaw napisać co to za skuter to sobie możemy pozgadywać

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Flash3050
    Użytkownik

Jest to romet 700. Układ i bezpiecznik gdzie się znajduje

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 5 miesiące temu przez  Flash3050.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 5 miesiące temu przez  Flash3050.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie