Blokady ZIPP BASIC 2012

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Blokady ZIPP BASIC 2012

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zipp50 zipp50 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe radek1232
    radek1232
    Użytkownik

Witam. Kupiłem sobie Zipp’ka Basic z 2012 roku. Jako, że koledzy nie mają blokad i na wspólnych wypadach jestem w tyle, chciałbym je właśnie zdjąć. Na skuterku mam 1000km i tu się nasuwa pytanie: Czy to dobrze, że po 1000km ściągnę blokady? Czy po ściągnięciu blokad tracę automatycznie gwarancje? Czy to nie jest tak, że zdejmuję te blokady i potem jak jadę na przegląd to je zakładam. Gdzie się znajdują owe blokady? Szukałem po google, youtube i były pokazane, lecz w moim skuterze ich nie widziałem (wydaje mi się, że to dlatego, bo mój skuterek jest z 2012 roku). Wiadomo, że najlepiej kupić moduł, lecz nie mam teraz pieniędzy, więc szukam darmowych pomysłów.
    http://www.youtube.com/watch?v=aiZh9CBHosE Szukałem u siebie tych blokad, jednak nie było takiego kabelka. Słyszałem też, że pod wycieraczką, jeżeli odkręcę to mam przerwać kabelki z zacisku. Nie robiłem tego, dlatego, że nie chcę zniszczyć skutera. Czekam cierplwie na odpowiedzi i pozdrawiam.
    PS: Bardzo przepraszam jeśli był taki temat, szukałem na google i u was na forum i nic nie było.

Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

Zobacz mój temat. Jak wychodzi ci kabelek spod przekładni prześledź dokąd idzie (taka kostka ) i odepnij powinien być w folijce termokurczliwej. Jeśli jedziesz na serwis to wpinasz i wszystko ok.

PS.Też mam skuter z 2012 roku 😀

Zapraszam do galerii moich fotek !
    Zdjęcie profilowe zipp50
    zipp50
    Użytkownik

ja mam takiego samego zippa
    odcinasz na module kabelek żółto-niebieski i leci 80 km/h spokojnie

https://www.youtube.com/watch?v=ZoIszx9ifpk

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe radek1232
    radek1232
    Użytkownik

Czyli pod podłogą szukać tej kostki i ją odpiąć? Daleko ona jest od samej podłogi?

Zdjęcie profilowe zipp50
    zipp50
    Użytkownik

ta szukaj ją pod podłogą jak już znajdziesz moduł to tam będzie 6 kabli 2 w jednej i 4 w drugiej kostce i szukaj kabelka żółto-niebieskiego i wystarczy ze go przetniesz i ci leci spokojnie 80 km/h.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie