blokady w zipp vapor

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning blokady w zipp vapor

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Mario1 Mario1 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe KubaV09
    KubaV09
    Użytkownik

witam mam problem z moim fajnym chińskim zippkiem 🙁 a więc mój skuter został poprostu uszkodzony przezemnie (przypadkowo) a więc : rozwaliłem kolanko wydechu , zerwałem linke licznika , coś poszło w aku . a więc jeśli nie wiem ile km zrobiłem to nie wymieniałem oleju ani filtru powietrza . ale dojdzmy do rzeczy vapor pojechał do (serwisu)gościa który miał załatwić ten problem dzis tata dzwonił w sprawie skuterka i powiedział że został się jeszcze rozrusznik do wymiany 🙂 a wiec w pon można go odebrać :DDDD i teraz konkret powiedziałem ojcu by powiedział mechanikowi o ściągnieciu jakiejś blokady żeby szedł te 60km/h no i tu problem poniewż chciałem ściągnąć z kolegą blokade z gaźnika lecz tam żadnej śrubki nie było i ani na tłumiku nic więc może on coś ściągnie a apropo gdzie znajde w Vaporze blokade on jest z 2010r (stary) ??? napiszcie gdzie znajde te blokady bo musze gosciowi napisac :CC

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

gaźnik pod dekielkiem ( dodatkowa nakrętka ) i wariator – dodatkowy malutki pierścień , dysze paliwa na większą i zwężka w filtrze powietrza – to tak w skrócie – wszystko jest na forum – co gdzie i jak – tylko poszukaj.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

on niem a przypadkiem kabelka na przekładni?

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

izdebski12 napisał:

on niem a przypadkiem kabelka na przekładni?

fakt – blokada obrotów

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie