Blokady w torosie f16 - czy już zdjąć?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros Blokady w torosie f16 - czy już zdjąć?

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe matol1798 matol1798 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #109323 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Stuknęło na liczniku 400 km. Skuterek jest zblokowany równo do 43km/h.
    Czy myślicie, że w torosie f16 jest blokada jeszcze na wariatorze (ten pierścionek), czy tylko kabelek? – Nie wiem czy jest sens rozkręcania wariatora gdy się okaże, że tam blokady nie mam.
    Sądzicie, że już można go rozblokować przy 400km, czy lepiej jeszcze nabić tych kilosów turlając się przy tych 43?

#109325 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Nabij 🙂

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #109333 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik
    #109341 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Łatwo powiedzieć aby tak sobie 1000 km przejechać i być wyprzedzanym przez wszystkich 🙂

#109342 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

odblokuj nic się nie stanie

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#109346 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

izdebski12 napisał:

Łatwo powiedzieć aby tak sobie 1000 km przejechać i być wyprzedzanym przez wszystkich 🙂

ja tak jeździłem do 1500 km i dopiero po tym odblokowałem skuter ;P

#109360 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Uwierz że szybko zleci. Ja TYLKO (!) PO PODWÓRKU przejechalem 400 🙂 BO nie był zarejestrowany i nie moglem na ulice wyjechać 🙂

#109597 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bonzo
    Bonzo
    Użytkownik

Kto wam wciska te bzdury o niezdejmowaniu blokady aż do przejechania xxx km?

Wypieprzyłem to badziewie (kabelek) zaraz po zakupie. Na szafie pierdzioła stuknęło ponad 2000 km Jakoś się nie zepsuł, jakoś się nie muli, jakoś można pomykać z większa prędkością – pewnie to cud bo przecież wszyscy mówią, iż to nie jest możliwe i już powinien się rozlecieć…

#109600 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Taki przebieg to zaden wyczyn, nie masz sie czym podniecac.

#109663 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bonzo
    Bonzo
    Użytkownik

Chyba nie rozumiesz o czym mowa? Nie chodzi mi o przebieg jakiegoś bździdła tylko o stereotyp małolatów – jak to się coś zepsuje bo… bo niby co? bo kabelek odepnie? bo nie dotrze silnika w kosiarce. Po prostu padam ze śmiechu gdy słyszę/czytam te brednie.

A propos. Co ma przebieg do wyczynów? Czy mam ci jeszcze przedstawić zaświadczenie o przebiegu całego swojego parku maszyn? Bo jakoś nie rozumiem inaczej tego zwrotu (który wniósł wiele informacji dotyczących aktualnego wątku – wręcz lubieżnych).

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
Odpowiedz do: Blokady w torosie f16 - czy już zdjąć?
Informacje o Tobie: