Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe wilczekiller wilczekiller 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Zipp_Quantum_R
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik

Mam takie pytanko na szybko ile jest blokad najczesciej w nowym zippie quantum r ??

Zipp Quantum R ; Romet Kadet M-780 ; Romet Ogar 200
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik

i gdzie sie znajduja

Zdjęcie profilowe Murdelec
    Murdelec
    Użytkownik

tylko w module zapłonu.

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik

Dzięki wielkie .

Zdjęcie profilowe marcin_wlkp
    marcin_wlkp
    Użytkownik

dokładnie tylko na module cdi.ja kupiłem i zamontowałem dokładnie ten moduł
    http://allegro.pl/modul-cdi-odblokowany-2t-zipp-quantum-romet-ferro-i2340821907.html
    jestem zadowolony.v-max to teraz 73km/h wymienie jeszcze rolki na cięższe i bedzie 80km/h i wystarczy.pamietaj aby odblokowac skuta dopiero po okresie docierania czyli ok 1000km

Zipp_Quantum_R
    Użytkownik

Tak wiem juz 1200 km z groszami i juz kupilem moduł za 60zł zamontowałem i tak samo 73 km/h max i pomysle o tych rolkach ;D Dzięki wszystkim za posty.

Zdjęcie profilowe inca
    inca
    Użytkownik

marcin_wlkp napisał:

dokładnie tylko na module cdi.ja kupiłem i zamontowałem dokładnie ten moduł
    http://allegro.pl/modul-cdi-odblokowany-2t-zipp-quantum-romet-ferro-i2340821907.html
    jestem zadowolony.v-max to teraz 73km/h wymienie jeszcze rolki na cięższe i bedzie 80km/h i wystarczy.pamietaj aby odblokowac skuta dopiero po okresie docierania czyli ok 1000km

Marcin daj znać jakie włożyłeś i jakie są efekty – także mam wymieniony moduł (od nowości) ale jeszcze docieram więc sprawdzanie vmax odpada

————————————-
    Inca Street 50 2T po 12000 km poszła w odstawkę
    Zipp Quantum R 50 2T 2012r – nowy zakup
    Zdjęcie profilowe marcin_wlkp
    marcin_wlkp
    Użytkownik

wymieniłem rolki na cięzsze (6gr) i efekt mizerny zaledwie 2-3km/h wiecej wiec szkoda zachodu.na dzień dzisiejszy wiem ze nie wycisne z tego silnika wiecej bez zmiany pojemnosci na wieksza ale jak dla mnie to szkoda silnika.te 75km/h co teraz leci w zupełnosci wystarczy.mozna sie jeszcze pobawic w wymiane tłumika na typowo sportowy ale to koszt min. 400zł.jesli ktoś by sie bawił w dalsze modyfikacje eR-ki podzielcie sie doświadczeniami.narazie inwestycja moja w moduł 30zł przyniosła 100% zadowolenie.ciekaw jestem tylko o ile zwiekszy sie spalanie.

Zdjęcie profilowe inca
    inca
    Użytkownik

Szkoda spodziewałem się lepszych efektów. moze wymiana wariatora paska i sprzęgła na jakieś markowe podniosła by osiągi.
    Ja jestem daleki od wymiany cylka póki co moj R jest na dotarciu.
    Mam obecnie 550 km więc połowa docierania – zrobił mi się znacznie lepszy na starcie – nie ma juz takiego muła jak kiedyś że się prawie nogą musiałem odpychać by ruszyć. Po pierwszym przeglądzie 300 km stwierdzono fabryczną wadę zbiornika na olej – kapie z niego przy krućcu wylotowym – muszę go wymienić w ramach gwarancji na nowy

————————————-
    Inca Street 50 2T po 12000 km poszła w odstawkę
    Zipp Quantum R 50 2T 2012r – nowy zakup
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik

a niom cóż w końcu nie zapominajmy że to wciąż ta 50cmm a nie 125 ;p żeby osiągał jakieś super prędkości ;p (za il te rolki kolego kupiłeś?)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie