Blokady Router Bassa 2013.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Blokady Router Bassa 2013.

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Artur Medard Adelson-Domagała 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #118089 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe hakan789
    hakan789
    Użytkownik

siemka , jestem tu nowy .. ;> mam do was pytanie, jakiś miesiąc temu kupiłem ten skuterek no i mam problem.. ściągnąłem blokadę z gaźnika ( śrubka pod dekielkiem ) i pod moją wagą 57kg jadę 65-70 .. z górki gdy się pochylę to wyciągnę z 75-80 ( zależy od wiatru ) .. czy ten model ma jakąś jeszcze blokadę ? 🙂 bo widziałem, że niektóre modele potrafią jechać 90km/h. Pozdrawiam :>

#118091 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Jest to seryjny chińczyk 50ccm 4t. Nie wymagałbym od tego nie wiadomo czego. Liczniki w chinolach często przekłamują. Niektóre o 3km/h a niektóre o 15km/h Jeżeli chcesz się zabić to kombinuj dalej. Wiem co mówie. Nie dawno doświadczyłem czołowe zdeżenie na jednym zwiększych skuterów na rynku przy prędkości 30-40km/h i uwierz mi były tego poważne konsekwencje. Więc uważaj przy tych 90km/h… Bo ja przy 40km/h jak bym jechał np. torosem f16 to nie wiem czy bym to pisał teraz. Pomyśl sobie to tak jakbyś jechał składakiem 60km/h. Ale to Twoja decyzja co będziesz robił, Ale ja Cię ostrzegam jakie mogą być konsekwencje takiej jazdy. Jeszcze to jest na 10 calowych kołach to samobójstwo. Najlepiej blokade mieć na kabelku. Bo w przypadku kolizji czy wpadku możesz ten kabelek zapiąć. A uwierz mi skuter ci przeczepią i to dokładnie. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Pozdrawiam i szerokiej drogi

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #118094 Odpowiedź
    hakan789
    Użytkownik

Quantumek napisał:

Jest to seryjny chińczyk 50ccm 4t. Nie wymagałbym od tego nie wiadomo czego. Liczniki w chinolach często przekłamują. Niektóre o 3km/h a niektóre o 15km/h Jeżeli chcesz się zabić to kombinuj dalej. Wiem co mówie. Nie dawno doświadczyłem czołowe zdeżenie na jednym zwiększych skuterów na rynku przy prędkości 30-40km/h i uwierz mi były tego poważne konsekwencje. Więc uważaj przy tych 90km/h… Bo ja przy 40km/h jak bym jechał np. torosem f16 to nie wiem czy bym to pisał teraz. Pomyśl sobie to tak jakbyś jechał składakiem 60km/h. Ale to Twoja decyzja co będziesz robił, Ale ja Cię ostrzegam jakie mogą być konsekwencje takiej jazdy. Jeszcze to jest na 10 calowych kołach to samobójstwo. Najlepiej blokade mieć na kabelku. Bo w przypadku kolizji czy wpadku możesz ten kabelek zapiąć. A uwierz mi skuter ci przeczepią i to dokładnie. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Pozdrawiam i szerokiej drogi

słuchaj, ja jeżdżę z głową.. nie jeżdżę po mieście , mieszkam na wsi.. w okolicach Kołobrzegu , dokładniej Rymań , przy ulicy głównej A6 tu jest bezpiecznie i nie jeżdzę 90 km/h tylko 70 .. ale chcę jeździć szybciej, a Ty mi nie pomagasz , tylko dajesz swoje pouczenia , daruj sobie.. 😉 nie z takim sprzętem miałem doczynienia . Pozdro .

#118096 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Jak uważasz 🙂 Skoro chcesz szybciej to myślę że wymiana cylka na 70ccm to podstawa.

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    #118097 Odpowiedź
    hakan789
    Użytkownik

człowieku, ja tu pytam o blokady.. czy jeszcze jakieś są poza tą śrubką, bo moduł jest odblokowany ponieważ z górki jedzie więcej .

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #118099 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Chcesz żeby Ci 50 cm3 jechało ponad 90km/h? Pojedzie, ale z Giewontu.
    Ja się cieszę jak rozhulam mojego odrzutowca do 60km/h.

#118109 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Z pięćdziesiątki więcej nie wyciśniesz. Miałem cylinder 80 ccm kiedyś i też mi jechał tylko te 75 licznikowe, ale dynamika jazdy była o niebo lepsza.
    A blokady jeśli masz to te co w każdym chińczyku. Muszisz sobie wygooglować bo już nie pamiętam gdzie są. Tulejka (pierścień na tulei) wariatora, zwężka w filtrze powietrza, moduł, śróbka w gaźniku.
    Ale skoro Ci tyle lata to nie masz blokad na bank.

#118336 Odpowiedź
    hakan789
    Użytkownik
    #118337 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

ten model skutera klepią już ponad 10 lat , blokad szukaj w przekładni , gaźniku i w module . u mnie w baotianie był tylko moduł blokowany, to u ciebie powinno być podobnie, v max 75km/h(raz w życiu 80km/h) i 90 nie poleci

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    #119002 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe RmOaUtTeEuRsz
    RmOaUtTeEuRsz
    Użytkownik

hakan
    gościu ma rozwalony licznik, to dlatego

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
Odpowiedz do: Blokady Router Bassa 2013.
Informacje o Tobie: