Blokady i ich efektywność

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Blokady i ich efektywność

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe HugoBoss HugoBoss 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe alberTT
    alberTT
    Użytkownik

To mój pierwszy post na forum, więc witam Was wszystkich 🙂 Na początku wejdę z pytaniem: jak to jest z tymi blokadami? Ja na moim TGB, choćbym nie wiem jak przyciskał, magicznej „45” NIE PRZEKROCZĘ, podczas gdy koledzy Kingłejowcy deklarują prędkości dochodzące nawet do 65 km/h bez żadnego majstrowania w blokadach. Co o tym sądzicie?

PS Żeby nie zakładać kolejnego tematu, chciałbym spytać się przy okazji, czy kupno nowego TGB Mystique nie było błędem, jaką macie opinię o tej marce? Jeżdżę nim od maja zeszłego roku i do tej pory mnie nie zawiódł :]

‚Nie maszyna, a technika czyni z Ciebie zawodnika’
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

„podczas gdy koledzy Kingłejowcy deklarują prędkości dochodzące nawet do 65 km/h bez żadnego majstrowania w blokadach:” – kit.

Zdejmij tuleję z wariatora – najprostrza do zdjęcia blokada i najwięcej daje. Co do marki – nie znam – nie wypowiadam się.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

http://pl.wikipedia.org/wiki/Taiwan_Golden_Bee

TGB niezła firma, bez porównania do Kingwayów i im podobnym a że koledzy deklarują to wiesz…chyba z przepaści. :mrgreen:

Zdjęcie profilowe alberTT
    alberTT
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź 🙂
    Mojej maszyny używałem sporadycznie – dopiero 650 na liczniku ale w tym sezonie się wezmę porządnie 😀 Blokad zdejmować na razie nie chcę: utrata gwarancji i pały mogą coś do mnie mieć 🙂

Co do tematu – wypowiedzi są wiarygodne 😛 . Możliwe, że działo się to na wzniesieniu, ale prędkość aż do 60 km/h tylko z powodu górki? Ciekawe…

@suawek haha, muszę im to pokazać! 😀

‚Nie maszyna, a technika czyni z Ciebie zawodnika’
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Witam. TGB to dobra firma,porownywana do Kymco. Wiec dobry wybor 😀 Mi podoba sie TGB R 50 X i bym taki chcial 😀

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie