Blokada – problem.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    byrciaaa
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

Cześć.Mam problem otóż zdjąłem wczoraj blokade z gaźnika (ta złota śrubka na dekielku).Skuter jeździ spoko ,72 kmh na prostej.I takie mam pytanie.Czytałem ,że skuter po zdjęciu blokad/y traci na żywotności.Czyli ,że skuterowi szybko może sie popsuć silnik i gaźnik.Czy to prawda.Prosze o pomoc ,bo ojciec mnie zabije jak popsuje skuter 🙁 Dodam ,że mam przejechane 2000 km .

Filippo73
    Użytkownik
    • 2
    • 477Postów:

Jak będziesz jeździć non stop 72 km/h, to na pewno skrócisz jego żywot.

byrciaaa
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

A tak jak będe jeździł 60 kmh to nie skróce jego żywotu ? dodam ,że skuter to romet router sport s50.Wcześniej na prostej przed zdjęciem blokady v-max wynosił 60 kmh.Czy jak będe jeździł 60 to nie skróce jego żywotu? (sory za powtórki)

Filippo73
    Użytkownik
    • 2
    • 477Postów:

Jest to chińczyk, więc nikt gwarancji Ci nie da. Nie wydaję mi się by jazda z prędkościami w okolicach 60 km/h istotnie wpłynęła na jego kondycję. W moim odczuciu o wiele bardziej szkodzące jest ciągłe, intensywne przyspieszanie i hamowanie. Jak będziesz płynnie podróżować nic się nie stanie, a i spalanie będzie w normie.

byrciaaa
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

A mam jeszcze jedno pytanie.Czy może popsuć się silnik lub gaźnik?(po zdjęciu tej jednej blokady)

byrciaaa
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

?

ZadS
    Użytkownik
    • 3
    • 34Postów:

Nie .

imburek
    Użytkownik
    • 11
    • 88Postów:

Tak na prawde nikt nie ma pewnosci

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button