Blokada na gaźniku w 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Blokada na gaźniku w 4t

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dWaWiDv500 dWaWiDv500 8 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #54605 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dWaWiDv500
    dWaWiDv500
    Użytkownik

Witam posiadam chiński skuter 4t i chcę zdjąć blokadę z gaźnika ale umnie to wgl inaczej wygląda niż na poradnikach ja tam niemam złotego dekielka tylko czarny a pod dekielkiem niema żadnej rurki tylko sprężyna a w dekielek wkręcona złota śrubka czy po wykręceniu tej śrubki v-max wzrośnie??

Jestem jaki jestem
    #54608 Odpowiedź

szyszu3
    Użytkownik

Tak.

Ja w korkach nie stoje.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #54609 Odpowiedź
    dWaWiDv500
    Użytkownik

czy będzie potem konieczna regulacja gaźnika bo nieche na marne obrotow jakby co zwiększać bo tylko się koło namarne kręci jak zaduże

Jestem jaki jestem
    #54610 Odpowiedź

szyszu3
    Użytkownik

Nie chyba. zobaczysz.. Jak będzie trzeba to wyregulujesz albo wkręcisz tą śrubke.

Ja w korkach nie stoje.
    #54612 Odpowiedź
    dWaWiDv500
    Użytkownik

no niby tak

Jestem jaki jestem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #54635 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

ja po ściągnieciu śrubki blokujacej pełny ruch manetki cisne moim rometem 727 70 km/h. jeszcze mam blokade na modul,. wariatorze, pod dekielkiem, w filtrze powietrza…..

#54691 Odpowiedź
    dWaWiDv500
    Użytkownik

a gdzie jest dokladnie ta śrubka w ktorym miejscu na gaźniku???

Jestem jaki jestem
    #54693 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

romet727p10 napisał:

ja po ściągnieciu śrubki blokujacej pełny ruch manetki cisne moim rometem 727 70 km/h. jeszcze mam blokade na modul,. wariatorze, pod dekielkiem, w filtrze powietrza…..

To uważaj bo jak ściągniesz resztę blokad to oderwiesz się od ziemi tym odrzutowcem…

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #54694 Odpowiedź
    dWaWiDv500
    Użytkownik

a ile speeda da zdjęcie tej śrubki????

Jestem jaki jestem
    #54695 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe elastyna
    elastyna
    Użytkownik

romet727p10 napisał:

mi po zdjęciu wszystkich blokad co wypisałeś skuter leci 126 licznikowe:D bitch, please w tych silnikach jedyną blokadą jest na gaźniku.

dWaWiDv500 standartowo tyle ile idzie chińskie 4t około 65-70km/h, jeżeli po zdjęciu blokady będziesz miał na liczniku 80km/h to odejmij od tego 10

Cpi Oliver 2t 2005r
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
Odpowiedz do: Blokada na gaźniku w 4t
Informacje o Tobie: