Benda Benson - Gdzie kupić?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #134875 Reply
    Miko48
    Użytkownik

Witajscie! Powiedzcie gdzie w PL moge kupić skuter Benda Benson?? Szukam ale cieżko go gdziekolwiek znaleźć…

#134879 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#134883 Reply
    Miko48
    Użytkownik

Tak dzieki. Ta oferte sam wyszukałem. Zapomniałem dodac ze szukam go w kolorze czarnym lub białym…

#134884 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

czemu akurat ten model?

#134912 Reply
    Miko48
    Użytkownik

Ogólnie podoba mi sie wizualnie i jest to wizualnie kopia Vespy Lub Fiddela na które pozwolić sobie z racji ceny nie mogę…hmm zły wybór??

#134914 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

nie lepiej używany Fiddle albo Like? Jak Ci padnie coś w tej Bendzie to będziesz miał problem z częściami.

#134919 Reply
    Miko48
    Użytkownik

no tak tylko nie mam doświadczenia ze skuterami i boje sie kupić uzywany zeby sie nie naciąć…. a jak patrzyłem to te uzywane w dobrym stanie tez kosztuja wiecej niz nowa Benda… a co do czesci to czytałem ze jest ich sporo… powiem tak jak bym miał pewnego Fiddela do 3500zł to bym go brał….

#134924 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Ciekawe… części są ale nie ma skuterów? Ja za Kymco Like z 2010, ale używanego przez rok zapłaciłem w 2012 r. 3900 zł, miał przebieg 2000 km i miałem jeszcze rok gwarancji. Za 3500 zł na pewno nie kupiłbym chińskiej maszyny.

#134930 Reply
    Miko48
    Użytkownik

z tego co sie wstepnie orientowałem to własnie czećsci od innych chińczyków do niego pasują… tez sie dziwie ze nie ma skuterów i zastanawiam sie gdzie ich szukac… co sadzisz o tym jest juz przerobiony troche http://allegro.pl/sym-fiddle-2-od-pana-zbyszka-i3370615576.html

#134942 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Prezentuje się nieźle, trzeba byłoby podjechać i sprawdzić. Jak się nie znasz to do serwisu na sprawdzenie zaprowadź.

#134945 Reply
    Miko48
    Użytkownik

ok dzieki za pomoc 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Benda Benson - Gdzie kupić?
Twoje informacje:

Back to top button