Barton Fighter: Problem z hamowaniem przednim hamulcem.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #171660
    piko123
    Użytkownik
    • 2
    • 3Postów:

    Witam! Jestem posiadaczem Bartona Fightera z 2014 roku, ale mam z nim pewien kłopot. Chodzi o to, że przy hamowaniu przednim hamulcem przekrzywia mi się koło w stronę tarczy ( wygląda to tak jakby jeden przedni widelec szedł do tyłu a drugi do przodu) przez co przekrzywia mi się przedni błotnik i nachodzi przy hamowaniu na oponę. Boję się, że mogę połamać całkowicie ten błotnik, dlatego że w jednym miejscu mam już pęknięty przez to. Nie wiem co mam robić przez to proszę o pomoc. I zapomniałem byłem w klepie gdzie go kupiłem to mi facet powiedział że on z tym nic nie zrobi bo nie wie co. Nie wiem czy to może być wina tego że ten motorower ma tarcze z jednej strony czy może dlatego że są jakieś luzy nie wiem proszę o pomoc!!

    #171662
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 170Postów:

    Co prawda brzmi to jak podpucha, ale ponieważ istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności, odpowiem poważnie.
    1. Skoro skuter jest z 2014, to jest to nówka sztuka i na gwarancji – bezwzględne naprawa gwarancyjna, gdyż coś, co ma opisany przez Ciebie objaw nie nadaje się do jazdy.
    2. Prosisz kolegę o pomoc, trzyma kierownicę nieruchomo, trzymając za koło próbujesz je skręcić. Jeśli kierownica jest nieruchoma, a koło skręcać się nawet nieznacznie na boki daje, to jest paskudnie.
    3. Jeśli z jakiegokolwiek powodu naprawa gwarancyjna w grę nie wchodzi, trzeba rozebrać plastiki kierownicy, odsłonić całość i przyjrzeć się czy półki trzymające lagi są całe i dobrze dokręcone. Jeśli występuje opisany objaw, to raczej nie są.

    #171665
    piko123
    Użytkownik
    • 2
    • 3Postów:

    Dziękuję za szybką odpowiedź zobaczę tak jak napisałeś 🙂 a co do tego że jest gwarancja to wiem ale szkoda o tym gadać bo też zamiast wziąć go na gwarancje to mi powiedział ten koleś co u niego kupiłem że on nie wiem co ma z tym zrobić a miał u siebie go 3 dni i nic nie zrobił z tym. Ale może akurat te luzy na tych pułkach występują. Jeszcze raz dzięki.

    #171667
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Gwarancje możesz realizować we wszystkich ASO swojej marki, jak nie będą wiedzieli co i jak w innych zostaje Ci żądanie wymiany sprzętu przez dystrybutora ze względu na niezgodność sprzętu z umową.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button