Bardzo proszę o radę

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Bardzo proszę o radę

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Shoo Shoo 1 lat, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Shoo
    Shoo
    Użytkownik

Witam piszę tu w takiej sprawie. Sprawa dotyczy skutera Romet 727. W skutera dokonane zostały zmiany.. nowe sprzęgło o ile dobrze pamiętam z czerwonymi sprezynkami i z seryjną sprężyną centralną nowy wariator nie sportowy.. rolki 4g. Wymieniony został cylinder na 72ccm i teraz pytanie co mogło się stać skuter jeździł jak szalony przyspieszył i zamykał licznik. Pewnego dnia wstałem rano jadę do pracy i nie jest to ten sam skuter co był.. jedzie lepiej jak na 50 ccm lecz nie ma tego powera co po zmianie na 72ccm co może to tak przymulac pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

mogło się stać masę rzeczy – zajeździłeś gar, szlag trafia pasek, szlag trafia wariator, rozregulował się gaźnik, zasyfił się wydech, zacina się korektor, ślizga się sprzęgło, zdechła sprężyna centralna..itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Shoo
    Shoo
    Użytkownik

Ale to od czego by tu zacząć pasek jest nowy.. jakiś sposób na dobrą regulację gaźnika?

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe Shoo
    Shoo
    Użytkownik

Korektor?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wyszukiwarka? google?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Shoo
    Shoo
    Użytkownik

Sluchaj jak ja mam czytać fachowców z pod szkoły wolę tu zapytać jezeli ktoś mi o tym pojecie

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

tych rzeczy się nie sprawdza w 5min, z twoim nastawieniem to oddałbym go do mechanika.
    mimo wszystko, sprawdź kompresję, prawdopodobnie dowaliłeś jakiś zawór.

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Shoo
    Shoo
    Użytkownik

Norton sam cały silnik robiłem od a do z tyle co ja w nim zrobiłem sam nie masz pojęcia ale czasem i pomysły się kończą. Dlatego piszę tu aby ktoś mądry mógł się jeszcze wypowiedzieć i każda rzecz sprawdzić. Zacznę od korektora bo wydaje mi się że może i być to. Ale proszę o wypowiedzi dodam iz gaźnik seria przy 72ccm

Zdjęcie profilowe Shoo
    Shoo
    Użytkownik

Ą co ewentualnie z zaworem mogłoby się stać?

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

skoro jesteś obeznany to easy, nagaru dostał przez co zrobił się nieszczelny i skuter stracił na mocy, z przejażdżki na przejażdżkę prawdopodobnie będzie coraz słabszy skuter aż w końcu przestanie odpalać. osobiście sam ostatnio się borykam z tym problemem, jutro będę działał

Router Grande 50/90
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie