Baotian bt49qt - zastany przez 2-3 miesiące.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Baotian bt49qt - zastany przez 2-3 miesiące.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe snajper061 snajper061 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #175762 Odpowiedź

Kamil Szymanik
    Użytkownik

Cześć.
    Popularny problem.
    2-3 miesiące temu wracałem z kumplem i strzeliła tylna opona, odstawiłem go do piwnicy i tak stał sobie z 2-3 miesiące. Paliwo w baku było, olej miał wlewany nowy parę miechów wcześniej, skuter odpalał i jeździł bez problemów. Wczoraj wymieniłem mu koła i chciałem go odpalić. Ładnie kręci zarówno na starter jak i kopa ale ni -uj nie chce odpalić. Nawet nie ma tego (dającego nadzieję dźwięku- ”brr .. brr..” przy próbach odpalania. Dolałem do baku w którym jest z 1-2 Litry benzyny 1/20 z 1.5 Litra denaturatu aby wyparł wilgoć z baku -skuter stał też trochę w wilgotnym kantorku-. Kiedyś mialem tak, że kopiąc przez 2 godziny sprawa kończyła się sukcesem. Ale teraz nie mam tyle sił aby 3 czy 2 walić nogą w kopniak. Co zrobić aby bankowo odpalił? Skuter 100% sprawny tyle, że zastany.

#175763 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe devlin
    devlin
    Użytkownik

Niech ktoś Ci pomoże i zatka ręką wlot powietrza do filtra. Wtedy kop parę (naście) razy, powinien zaciągnąć paliwo, czasem tak, że wyleci filtrem i powinien odpalić.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #175765 Odpowiedź

Kamil Szymanik
    Użytkownik

Sprawdziłem następujące rzeczy:
    – kompresja jest,
    – paliwo (jak pisałem) JEST
    – iskra jest – świece przeczyściłem bo była zasmolona
    – prąd jest
    – powietrze jest.
    Ide zrobić co doradziłeś.

#175772 Odpowiedź

Kamil Szymanik
    Użytkownik

Odpalił. Pojeździłem na denaturacie z benzyną jakieś 3 kilometry, tracił moc ale jechał kiedy wpierdzieliłem sie w błoto pod górkę to zgasł. Jest goracy jak licho ale nie odpala. To przez denaturat? Dolać czystej benzyny? Czy nie odpali juz? kreci.

#175798 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe devlin
    devlin
    Użytkownik

Denaturat na pewno dał mu do pieca:) Zalej go normalną benzyną i powtórz całą operację.
    Możliwe jest również powstanie jakiejś nieszczelności na drodze filtr powietrza – gaźnik – króciec dolotowy lub też gaźnik wymaga regulacji.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #175800 Odpowiedź

Kamil Szymanik
    Użytkownik

devlin
    mogłem nie kręcić śrubokrętem przy gaźniku ale to się wyreguluje. Zaleje normalnej benzyny i zobaczymy. Dzięki, że pomagasz 😉

#175896 Odpowiedź

Kamil Szymanik
    Użytkownik

Nie wiem co jest z tym skuterem;
    Kompresja słaba ale jest
    iskra w świecy jest
    wyczyściłem filtr powietrza na wylot
    dokręciłem na czas odpalenia śrubę mieszanki w gaźniku

ODPALIŁ mi dziś z 10 razy na 3-8 sekund moze krócej w tym dwa razy na dłużej z 30 sekund i 3 MINUTY, jak chodził 3 minuty to regulowałem delikatnie gaźnik a jak zaczal gasnac kiedy odkrecalem srube to dodawałem gazu ale delikatnie tylko po to aby rozgrzac delikatnie skuter i aby wszystkie płyny popłynely tam gdzie powinny byc przez co skuter nie odpalał bo stal nie ruszany 2-3 miesiace. A teraz znow nie chce odpalić. Już nia mam sił. Doradźcie cos.

p.s. gaźnika nie czyściłem. nikt tam nie zagladam od prawie roku ale brachol mowi, ze gaźnik jest czysty bo by skuter ani razu nie odpalił a mi odpalił na dluzej juz 3 czy 2 razy.
    Dzis na 3 minuty
    i
    wczoraj kiedy śmigałem nim po denaturacie 3 kilometry.

#175904 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

gaźnik do wymiany

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Baotian bt49qt - zastany przez 2-3 miesiące.
Informacje o Tobie: