baotian bt49qt-9 problem z odpaleniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery baotian bt49qt-9 problem z odpaleniem

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Berg Berg 4 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #197598 Odpowiedź

Łukasz Kędzia
    Użytkownik

witam
    mam problem z moim skuterkiem mianowicie kreci i nie chce odpalic zaznacze ze odpalam go na rozebranej obudowie filtra powietrza gdy zatkam dziure we filtrze palcami odpala po czym wydostaje sie troszke benzyny i chodzi z tym ze musze caly czas trzymac manetke zeby nie zgasl a jak dodaje gazu to nie ma mocy z gory dziekuje za pomoc

#197620 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a z założonym filtrem ?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #197715 Odpowiedź

Łukasz Kędzia
    Użytkownik

Filtr zalozylem i też nie odpala z tym że mam 2 węże luźne nie wiem do czego przyczepić jeden od obudowy filtra drugi z obudowy kopki

#197744 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Od obudowy filtra to może być przewód odmy. Podłącz go do końcówki w deklu głowicy.
    Drugi z obudowy? Hmm… nie czaję…

Kymco Downtown 125i
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: baotian bt49qt-9 problem z odpaleniem
Informacje o Tobie: