Asprilia sr 50

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Adrian Zielonka
    Użytkownik

Witam wszystkich.
    Mam problem juz od jakiegoś czasu z rozrusznikiem sprzegla.
    Strasznie się ślizga, kupiłem sprzeglo jednokierunkowe i lozysko to plastikowe. Dzis zalozylem i nic z tego ślizga się dalej. Bendix mysle ze jest ok. Nie kupiłem tego kola zębatego co jest za tym sprzeglem rozrusznika. Jak wszystko rozkrecilem i wlozylem sprzeglo rozrusznika w kolo zębate i obracam nim,to tak dziwnie piszczy,ślizga się na tym. Może tak być ze to kolo zębate musze nowe dokupić? Z góry dzieki za sugestie.

paci
    Moderator

kolo zębate musisz nowe dokupić bo to jest zuzyte,a na przyszłość to zawsze komplet czy to starter nożny czy elektryczny bo takie wymiany jak teraz zrobiłeś to jak zakladanie czystej bielizny na brudną d,,e 😀

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button