Aprilia SR50 vs Yamaha Aerox vs Peugeot Speedfight 2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Aprilia SR50 vs Yamaha Aerox vs Peugeot Speedfight 2

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK pEuGeOcIK 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe som31
    som31
    Użytkownik

Siemano! jako ze nie jestem bardzo w temacie skuterkow to mam takie pytanie o porade w wyborze jednego ale mam maly a raczej duzy problem bo mam prawie 2m wzrostu i nie chce wygladac jak glupi glupszy na „Monkey bike”
    z tego co sie rozejzalem to mnie bardzo interesuja 3 modele najbardziej
    1.Aprilia SR50 2007
    2.Yamaha Aerox 2009
    3.Peugeot SpeedFight 2 (trojka odpada)
    teraz pytania! czy sie zmieszcze na to?, ile to pali na 100km?, i jak z moca?podkreslam ze nie mam zamiaru kupic odblokowanego lub odblokowywac go! i ostatnie jak bardzo sa awaryjne?
    dzieki i pozdrowki!

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Na Twoim miejscu celowałbym w większe skutery typu Kymco Dink, Kymco Bet&Win czy Peugeot Elyseo.

Czytaj
    REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!
    Zdjęcie profilowe arek7531
    arek7531
    Użytkownik

speedfight 2 jest bardzo wygodny i spory yamaha jest mała to zostaje ci peugeot lub aprilia są to bardzo dobre skuterki palą w granicach 2,5l-3,5 na 100km

Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

som31 napisał:

Siemano! jako ze nie jestem bardzo w temacie skuterkow to mam takie pytanie o porade w wyborze jednego ale mam maly a raczej duzy problem bo mam prawie 2m wzrostu i nie chce wygladac jak glupi glupszy na „Monkey bike”
    z tego co sie rozejzalem to mnie bardzo interesuja 3 modele najbardziej
    1.Aprilia SR50 2007
    2.Yamaha Aerox 2009
    3.Peugeot SpeedFight 2 (trojka odpada)
    teraz pytania! czy sie zmieszcze na to?, ile to pali na 100km?, i jak z moca?podkreslam ze nie mam zamiaru kupic odblokowanego lub odblokowywac go! i ostatnie jak bardzo sa awaryjne?
    dzieki i pozdrowki!

raczej wszystkie będą male skoro taki chlop z ciebie ale jak co bierz peugeota i będziesz zadowolony

Chińskie to tylko zupki!!!!!!
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie