Aprilia czy zipp pro xt50?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Aprilia czy zipp pro xt50?

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Danielll Danielll 3 lata temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Danielll
    Danielll
    Użytkownik

Witam…
    Mam pytanie ponieważ jestem teraz w Polsce i mam okazje kupić zippa pro xt50cc z 2016 roku 4t za 6300zl…. Jak na takie 50 to tanie tym bardziej ze jest od nowości z gwarancja ze wszystkim i dostanę do tego cylinder… to by był moj pierwszy motor … Tylko ze nigdzie nie moge znaleść relatywnej opinie na temat tego motoru … Moze mi ktos cos o nim powiedziec słyszałem tylko ze jest wadliwy ale czy to prawda … Aa mam jeszcze do wyboru aprillie rs4 50cc z 2010 … A i jeszcze wie ktos jak z serwisem i częściami w angli? I ile by kosztował transport do angli? Myślałem jeszcze nad rieju co myślicie ? …. Siedziałem an tym zippie i całkiem mi sie spodobał aa o tym jak brzmi to juz nawet nie mowie bajka jak na 50cc żaden chyba tak nie brzmi … I wygląd tez miazga …. Mowie odrazu ze za rok bym go sprzedał i kupił cos większego …

Nie piszcie mi ze lepiej poczekać na większy … Z gory dziekuje i dzieki za wszystkie odpowiedzi !

Przepraszam za ortografie ….

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie