American Day 6 dziś w Warszawie zapraszam.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne American Day 6 dziś w Warszawie zapraszam.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ughr
    ughr
    Użytkownik

Dziś impreza dla Motocyklistów w Harley Davidson ul. Górczewska 30 firma Liberator, impreza niby dla Harlejowców ale i tak warto przyjechać jest mnóstwo atrakcji. Zapraszam

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Fajnie, mam kolejną skórę. Obecnie już z ćwiekami. Bo tak. 😉
    ^
    Glany nadal obowiązują na wejściu? To i ja też sobie je obuję. ;D

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

To jest Rysiu pokaz próżności, blink blink i kasy. Skóra tam coś znaczy ale tylko w komplecie z harleyem albo od biedy goldwingiem. No ew. wypada mieć corvette albo dwie. Od biedy ElCamino.
    Bez tego cię nie zauważą.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe ughr
    ughr
    Użytkownik

Tak na szybko nagrałem filmik z tej imprezy:
    https://youtu.be/4ulLmkGNgfE

Można zobaczyć co tam było i jak wyglądała sama impreza, może to nie była impreza dla skuterwców ale i tak było fajnie:)

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A co tam było? Nabijanie katany ćwiekami?
    ^
    Chyba czegoś nie dostrzegłem. Biedny ja. Z dygresjom obecnie, ale już tak mam.

https://www.youtube.com/watch?v=kNIUH8oPyDo

Zdjęcie profilowe ughr
    ughr
    Użytkownik

Coś w tym jest, prawdę mówiąc zastanawiałem się jak to możliwe że naszywka u nich kosztuje 100zł, zapalniczki po 350zl a o innych rzeczach nie będę pisał bo to przerasta moje wyobrażenia, ale sama impreza była ok, można było zjeść coś z grilla popatrzeć na te pojazdy a przy okazji poszukać coś w okolicznych sklepach z towarem dla skuterowców.

Najbardziej rozwaliła mnie atrakcja pod tytułem stylizacja fryzjerska gdzie Prawdziwy Motocykliści z górnej półki mogli skorzystać z usługi fryzjera tylko za 80zł

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Na ten przykład… ja! :-)))

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ceny niestety są harlejowe – mają łechtać klienta.
    Moja kominiarka pod kask kupiona w liberatorze (fakt że jakościowo bardzo dobra) kosztowała tam 180zł i to po znajomości

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie