alarm motocyklowy z odpaleniem itp. do skutera?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic alarm motocyklowy z odpaleniem itp. do skutera?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Prezessso Prezessso 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Prezessso
    Prezessso
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Tak, pasują.
    Ja miałem taki w wypożyczonym skuterze i zastanawiałem się nad założeniem u siebie.
    Plusem jest to, że jest bardzo czuły. Wystarczy, że ktoś dotknie skuter i już wyje a wyje cholernie głośno.
    Natomiast jest jeden minus – podobno strasznie żre akumulator :/
    Czytałem i tak samo gość z wypożyczalni mi mówił – zostawić na chwilę tak, ale na noc to rano może aku paść.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie zakładaj tego, po jakimś czasie Ci się znudzi a alarm w razie co go nie uchroni przed kradzieżą. Najlepsze to blokady mechaniczne.
    A to, że rozładowuje akumulator to inna bajka.
    Ja to mam od nowości, ale nigdy nie używałem.

Zdjęcie profilowe Bartolini
    Bartolini
    Użytkownik

Miałem identyczny w poprzednim skuterze, pilot tylko inny miał wygląd. Czułość ustawia się z pilota, jest bodajże 5 stopni czułości. Standardowo ustawiony jest na największą czułość, i to trzeba zmienić bo alarm się włącza wtedy nawet jak przejedzie samochód z głośnym tłumikiem. Jeśli chodzi o prąd to może i bierze trochę, ale ja raz nie ruszałem skutera przez 5dni, a stał z włączonym alarmem i po 5dniach odpalił z rozrusznika – aku 7ah.

Zdjęcie profilowe Prezessso
    Prezessso
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie